Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 12 z 15 PrvníPrvní ... 21011121314 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 223

Téma: HTC HD2 (Leo) - Nové ROM, příšlušné zkušenosti atp.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Tak to já zase nejsem zastáncem oficiálních ROM - v moji HD2ce se oficiálka ohřála jen 5 minut, jen co jsem zapnul a přeflashoval . Používám teď poslední Energy s úpravou Glass od Dinika - SUPER grafické dílko. Ani se moc neseká, no ale co by to bylo za vařené ROMky, kdyby se nesekaly a trochu neblbly, že? Budu-li chtít klid a nic do HD2ky necpat, tak jsem si hnedle koupil LGčko za 12 stovek...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

No, já od PDA (stejně jako od čehokoliv jiného) vyžaduji 100% spolehlivost a funkčnost a to mi zatím žádná neoficiální ROMka ještě nedala. Jasně že zkouším také všechno možné, ale vždycky se pak vrátím na oficiální. Ostatně kvůli mému požadavku na 100% spolehlivost mám HTC a nenechal jsem si Omnii II, ta u mě vydržela 4 dny a letěla zpátky do obchodu, je to šmejd. HD2 je na druhou stranu skoro dokonalé, sice jsem si stále nezvykl na kapacitní displej, chybí mi stylus, ale jinak maximální spokojenost :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Mám taky rád spolehlivost, protože používám HD2ku při podnikání. Zatím jsem s Energy ROMkama spokojen, nevidím tam problém. Zkoušel jsi Energy?? A zlobila?? Popiš, prosím tě...

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Na HD2 jsem zatím žádnou neoficiální ROMku nezkoušel, mám ho teprve pár dní, ale na Touch Pro jsem vyzkoušel desítky různých ROM, mimo jiné i celkem dost verzí Energy a vždycky tam byl nějaký problém, většinou se to týkalo SMS a kalendáře, ale objevovaly se i jiné problémy. Předpokládám, že brzy se pustím do flashování i na HD2 (připravený na to už je, rádio jsem si flashnul novější hned :-) ), ale zatím sbírám informace, která ROMka a případně konkrétní build je nejpoužitelnější.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Jaký rádio jsi tam dal??
    Co se týká Energy, tak je pravda, že tam byly někdy problémky se SMS a zadáváním nových událostí do kalendáře. Mám teď tu poslední, co mám v podpisu a zatím jsem na žádný problém nenarazil. Zkus ji a řekni mi, kde je chyba.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Rádio jsem dal 2.09.51.03_2.
    Tu ROM příležitostně určitě zkusím, ale zatím zůstanu na ofiko, momentálně se mi povedlo PDA vyladit k dokonalosti, tak to chci chvíli nechat ;-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

jj, to znám...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Co třeba zkusit fakt tu MIRI 3.1.1 s češtinou? :-)))))))))))...ať mě někdo poopraví ale tady je funkčnost 100% (net,wifi.bt.prg.)
    Sense......100% (kalendář+ plánovač)
    rychlost....100% (576 mluví v aplikacích)

říkám jen na okraj:-)))))
    Zaručuju že když si udělám backup tak na ní jdu vždycky nazpátek.
    Myslím že nejde najít líp odladěnou a po všech stránkách obyčejnější romku která nemá s origo moc společnýho :-)) Podotknu že nej rádia asi-podle mě teda jsou 2.12.50.02 a 2.08.50.05
    ...ale obojí jsou od stejného frajera:-)))))...výdrž,GPS.gsm. wifi.
    Podotknu :...nejsem zrovna stokrát odvázanej z tlačítek dole -to je mi fuck ale z toho jak se to chová a jestli to chybuje a jestli je na TO .... SPOLEHNUTÍ.....

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Tak jsem dlouho nevydržel, nasadil jsem Energy ROM z 17. července (23673) s rádiem 2.12.50.02_2 (zlákalo mě těch 576 MB RAM :-) ) a maximální spokojenost, funguje všechno, je to stabilní a rychlé.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem zkusil rom Energy a musim rict ze nejsem spokojen, behem jednoho dne 2 zamrznuti.. to se mi s romkou Elegancia od Steve007 nestalo ani jednou za mesic takze se k ni vracim zpet.. tot muj postreh..

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Elegancii jsem zkoušel a tuhla naprosto spolehlivě při příchodu SMS + náhodně kdykoliv jindy. Energy mi neztuhla ani jednou.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Ahojte všichni, chci se vás znalých zeptat na dobrou Romku, ve které by na 100% funguvalo vše v HTC Sense (hlavně kalendář) a aby byl systém svižný. Je vůbec taková ?
    A ještě jedna otravná otázka, kterou verzi HSPL mám naihodit. Na XDA jsem jich našel několik a tak z toho mám hlavu v pejru.
    Mohla by to být tahle verze ???

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Ahoj, já za sebe můžu doporučit Energy ROM 23673 (já používám verzi z 24. srpna), funguje v ní všechno, k ní rozhodně rádio 2.12.50.02_2 a HSPL 2.08.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

ahoj,
    moje zkusenosti:
    obecne Energy romky jsou dost dobry a hodne rychly a velmi dobre vybaveny. nutno ovsem dodat, ze dani za rychlost je vyssi spotreba energie... s ofiko romkou jsem pri mem beznem dennim provozu mel v 19:00 vecer jeste 30% energie, s energy rom jsem na 10%. jeden den vydrzim jentaktak...
    Naucil jsem se dobijet jak jen to jde - v praci, v aute, z notebooku, z powermonkey... proste jsem pripravenej

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Kde se da ROM MIRI stahnout? Existuje jeste jina ROM s cestinou, krome oficialni, ktera nejde na zarizeni zakoupena v zahranici?

Strana 12 z 15 PrvníPrvní ... 21011121314 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2016
    Poslední příspěvek: 12-01-2011, 04:28
  2. Reakcí: 394
    Poslední příspěvek: 05-07-2009, 15:49
  3. Nové PDA
    Od BaRs v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 10-10-2005, 15:55
  4. Nové PDA
    Od Spider_ce4you v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 10-10-2004, 23:58