Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: kurzor mi nejde přesně po mapě

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

omlouvám se za založení nového tématu (nenašel jsem nikde nic podobného)
    Jedná se o toto : Když nahraju patřičnou mapu ( CR 1: 100000) tak po zprovoznění a načtení GPS se mi šipka aktuální polohy ukazuje asi 2 cm od skutečné polohy a záznam trasy tedy jede přesně podle té cesty kudy jdu ale ty 2 cm od ní. Nevím jak to skloubit či nastavit, abych byl přesně.
    dík za odpověď.

HTC Diamond 2
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

Zkoušel jsi i jinou mapu? Chyba může být v kalibraci nebo nastaveném datumu mapy. Dělá to i na PC verzi OziExplorera, když do něj ten track načteš?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Špatně zkalibrovaná mapa, nebo nesprávné Map Datum.
    Kalibraci můžete zkontrolovat pomocí programu OziExplorer pro PC, jak napsal bender666.
    Druhé nastavení se týká tvaru zemského "bramboroidu". Standardně v GPS bývá nastaveno Map Datum WGS 84 (World Geodetic System 1984).
    Viz http://www.kmp.tul.cz/lide/hrus/pris...c=081201113022

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

zdravim mam asi souvisejici problem,kurzor mi sice ukazuje presne kde jsem,ale kdyz vytvorim nejakou route v PC a nasledne ji otevru v CE verzi tak mam route uskocenou.(vse na stejne mape)Nevite nekdo co s tim??.Jinak jsem na tom stejne jako kolega s prispevke nademnou:ulozenou rout oteviram v PC a nezobrazi se mi.Diky za pripadne rady.

Podobná témata

1. WM7 - vím že něco vím, ale taky nevím co přesně :-(
    Od petr.antos v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-03-2010, 01:44
  2. Předbíhání šipky na mapě
    Od macleod v sekci TomTom
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-03-2007, 14:03
  3. TyTN (přesně Vodafone 1605) na obrazovce dnes chybí úkoly.
    Od PaŠa_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 27-02-2007, 22:39