Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 59

Téma: [ROM|WWE|WM6.5|Sense 2.5] Rhodium AF

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

[h]Rhodium AF[/h]

- Windows Mobile 21891/23529
    - Rhodium 1.92
    - Manila 2.5.1923
    - rychle a svizne
    - landscape
    - pouzite ikony: link

forum link: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=552821

[h]Download (viz 2. prispevek v odkazech)[/h]
    21891 - Win Mo 6.5 = nabidka start standardne nahore
    23529 - Win Mo 6.5.3 = nabidka start dole

[h]Automaticka instalace .cab z karty[/h]
    [l1st][*]Vytvorit adresar Autoinstall na vasi karte[/*][*]Nahrat do nej instalacni soubory .cab[/*][*]Nastavit jejich prava na READONLY (jen pro cteni)[/*][*]Po flashovani se automaticky nainstaluji[/*]
    [/l1st]
    pozn: pro instalaci na SD kartu a vice nastaveni doporucuji pouzit SASHIMI

[h]Jak znovu zapnout otaceni v tabech Documents/Music/Pictures jako je na HTC HD2[/h]
    - v registrech zmenit HKEY_CURRENT_USER\Software\HTC\Manila\EnableFullSc reen na hodnotu 1

[h]Prijde mi SMS a telefon nereaguje. Kdyz zmacknu Power tlacitko, tak oznami novou sms, ktera uz davno prisla.[/h]
    - v registrech zmente HKLM\Drivers\BuiltIn\RIL\DisableSMSWakeUpEvent na hodnotu "0"

[h]Bugy[/h]
    - ramecek prekryva indikator novych mailu na email tabu -> FIX
    - pri vysunute klavesnici v HTC Messaging a rotaci displaye zarizeni zamrzne -> FIX: upravte v registrech hodnotu HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\HTC\Manila\People_Messa geGSensor na "0" - zamezi otaceni displaye
    - nefunguje ClearRAM
    - pri kliknuti na ikonku vlevo nahore v music tabu se zarizeni kousne
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Jake mas pocity z pouzivani teto romky po par dnech pouzivani? Ma nejak vylepsene radio, mam totiz ofiko 6.5 a s radiem nejsem vubec spokojeny, wifina velmi slaba a gsm taky nic moc...

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Ja jsem se drzel teto ROM dost dlouho diky jeji rychlosti - byla rychlejsi nez ostatni s Touch Flo 2.5, ale nebyla tak rychla jako Touch Flo 2.1

Co se tyce signalu GSM, tak s tim jsem nemel nikdy problem. Naopak wifi mi pripada slabsi uz od chvile co jsem pristroj koupil (srovnavam s Dell Axim X50v), ale na normalni pouzivani staci - AP je ode mne vzdaleno 100 metru, takze docela chapu, ze to na tu interni antenku nechyta.

Osobne jsem se vratil k oficialni ROM s WinMo 6.5 a Touch Flo 2.1 kvuli stabilite. U vsech custom ROM jsem musel delat softreset obvykle kazdy 1-2 dny. Telefon treba bezel, ale nereagoval home screen (touch flo) ... mohl jsem jen do nabidky start, ale tot vse. Me se nejvic smala pritelkyne, ze mi telefon pada a ze ona by tam mela ten originalni software, aby ji to fungovalo... tak jsem to zkusil a zatim jsem spokojen - akorat telefon je takovej polovicni.

Takze shrnuti: pro cloveka, ktery lpi na Touch Flo 2.5 (a ze je vazne super!! Ve 2.1 mi dost funkci chybi), tak rozhodne doporucuji tuhle ROM, ale musi pocitat s mirnymi komplikacemi ...

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Ma nejak vylepsene radio, mam totiz ofiko 6.5 a s radiem nejsem vubec spokojeny
    Uvarene romky obsahuji pouze OS nikoliv radio.Jinak oficialni rom obsahuje radi verzi 4.49.25.17,coz je nejlepsi vydana verze,nejen podle kladnych reakci,ale i v reale.Oproti predchozim radiim,ktere byly soucasti WM6.1 vyrazne zlepseni signalu na tom se shoduji vsichni.Drive kde jsem mel v budove dve carky,mam nyni plny signal a to jak v GSM,tak zejmena 3G.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Tak jsem se rozhodl že ROM otestuji.
    Zjistil jsem ale že třeba funkce "AutoLock" je v nenávratnu,jelikož ani změna v registrech nepomohla přístroji k uzamčení po uvedení do sleep modu.
    Samozřejmě jsem musel okamžitě po 2 přijatých sms dát Manila Messaging pryč tak jak je to u Manila 2,5 doposud.
    Jinak rychlost ROM je oproti ROMeOS trošku slabší ale podstatně lepší než u Energy ROM.
    Jsem velice zvědav jak se ukáže v pracovním vytížení.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Na Autolock bylo preci vzdycky treba doinstalovat program SmartLock - viz XDA

Jinac Messaging byl vzdycky hruza :-) To je pravda. Nekde jsem cet, ze pomuze dat ho do vyjimek a take jsem nekde videl navod, jak se vratit ke staremu messagingu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Tak samozrejme ;-) SmartLock jsem nainstaloval jak první věc.Jde o to že funguje až do doby než telefon restartuješ.Pak musíš instalaci dělat znova a ne a ne přijít na to proč.
    Vypnutí HTC messaging,stačí to udělat takto,to je asi nejjednoduší způsob.LINK

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

podle lidi na xda SmartLock opravdu nefunguje. Alespon jeho nova verze. Uprimne - me nejlip fungovala 1.7E :-) Ty novy mi podivne zapinaly a vypinaly telefon, moc sem se s nima neskamaradil.... snad zase casem :-)

Jinak je venku nova verze 6.5.3 (23518) - ma v sobe napriklad v outlooku 2010 zobrazovani mailu v threadech

A dnes vyjde nova verze 6.5 (21889) - podle autora je rychlejsi. Az tohle vyjde tak to nejspis zase zkusim :-) Ale mam ted zkouskovy, takze na hrani s telefonem neni cas.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Díky za informace,pokusím se tu starší verzi otestovat (SmartLock)
    Osobně mě hodně vyhovuje Start na hoře takže pokud dnes vyjde nová verze v rozumném čase,tak to ještě přehraji.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

A dnes vyjde nova verze 6.5 (21889) - podle autora je rychlejsi.
    Již ji máme venku.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Uz testuji :-)

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

pak napis prosim svoje dojmy

konkretne me zajma funkce SmartLocku (1.7E i pripadne toho novejsiho) a Opera 10 beta 2u (nekdo psal, ze pak nefunguji vyzvaneci tony). A kdybys byl tak hodnej a zkusil pro me ICQ klienta BeejiveIM (me po instalaci vzdy neslo vyzvaneni) :-) Diky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

po X mesicich na EnrgyROM jsem zkusil tuto a zpet se mi nechce - vice volne pameti, rychlejsi...to, ze neni tak "nastavena" jeve srovnani se vsemi klady jen mala slabina. Mohu jen doporucit.
    BTW: kde to ma taskmanager?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Dobrý den,
    po dlouhé době (3měsíce) jsem přešel od ROMeOS na tuto [ROM][WWE]|GSM||10-01-10|HTCSense2.5 Landscape|Rhodium_AF|LEO 2.XX|WM65 21889|ONLINE|] a jelikož tu na ce4you o ní nic,moc není rozhodl jsem se na doporučení MISTa něco málo napsat.
    Použité doplňkové programy v ROM:
    Opera 10 Beta2
    BeejiveIM (icq,yahoo,messenger)
    CorePlayer 1.3.6 Build-7427
    VNC Mocha
    Call Firewall 1.4
    SmartLock 1,7 E
    Při instalaci nové verze SmartLock 2.0 jsem se po nastavení musel vrátit k HR,na verzi 1.9 nefungovalo oznámení o došlé poště,sms a čas byl nastaven na ten co jsem telefon restartoval,takže jsem se rozhodl pro verzi 1.7E.Včera jsem testoval i novou BETA verzi MAX Manila,dnes ráno jsem ji ale odebral,jelikož telefon při příchozích hovorech zobrazoval oznámení o hovoru o několik 10 vteřin později.

Zdá se být docela rychlá k porovnání výše uvedené předchozí ROM.
    +Rychlost
    +Stabilita
    +Výdrž baterie
    Samozřejmě nějaké mouchy jsem při testování našel
    -při odpovědi na sms nefunguje návrat na HOME stisknutím tlačítka na ukončení hovoru (musím dat „back“ a potom funguje)
    -při přečtení nového emailu se sám neoznačí jako přečtený
    -zapnuti Opery + BeejiveIM se někdy smaže celá paměť Task Managera

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

kajy pouzivas taskmanager?

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1072
    Poslední příspěvek: 26-06-2010, 19:58