Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

[ROM|WWE|WM6.5.3|Sense 2.5] EnergyROM "Leo"

Mashe (622)|4.1.2010 02:42
veskere potrebne informace viz XDA link
- landscpae mod funguje bez problemu

existuji dve zakladni verze (viz autoruv popis na XDA)
* 21885 - zakladni a stabilnejsi varianta, doporucena pro zacatek (vlevo)
* 28011 - postavnena na 6.5.3 na dolni liste ma tlacitka Start/Close. Muze byt mene stabilni, ale pouziva nejnovejsi technologie od Microsoftu (vpravo)

Instalace
-> stahnout -> rozbalit -> spustit
--- zarizeni musi byt pripojeno pres USB (synchro mod)
--->> po restartu se provede veskera dalsi instalace automaticky (par minut)

|

problemy
- varianta 28011 s listou dole, obcas ma tendenci prekryvat zalozky, a hur se tam klika. Stejna tak TaskManager (vlevo nahore - na screenu neni skoro videt) je castecne zakryty horni listou, takze ma take horsi dostupnost
Marian Veselý (662)|6.1.2010 19:09
O vánocích jsem jsem vyzkousel a zase vyhodil. 45 MB RAM po restartu je fakt o nicem. PO zapnuti zakladnich programu co pouzivam - posta, opera, pocket informant to padlo na 25 Mb volne RAM a to uz neni pouzitelne.
Dominiktoreto_ce4you (97)|7.1.2010 23:46
Naprosto souhlasím,pokud ten telefon potřebuješ využívat,je to o ničem.Sice je to moc hezké,jenže to místo prostě schází na funkčnost.Já na tom pustil jen Operu,mail klienta a BeejiveIM a byl konec.Po necelém jednom dni jsem se vracel k tomu co jsem měl :-(
Mashe (622)|8.1.2010 23:06
po restartu mam cca67, ale jinak zatim slape dobre .. jedine co me prekvapilo je ze neuveritelne rychle kolabuje baterka, ale nezda se me ze by to mohla zpusobovat zrovna ROMka ..
Dominiktoreto_ce4you (97)|8.1.2010 23:14
Mě tak rychle kolaboval na všem,pokud si s tím jen hraji o víkendu a nechodí mě maily a neotvírám přílohy,nevyřizuji tolik telefonátu,nepoužívám net,vydrží baterie i skoro celý den.A je celkem jedno čí mam ROMu.V týdnu když bych se ocitnul jeden den bez autonabíječky byl bych stracen.
S aplikacema je to asi složité,záleží na tom co a jak využíváš.Známej má to stejné s original rom a nestěžuje si ale pro mě je to nepoužitelné.
Mashe (622)|9.1.2010 00:28
no dobre ale kdyz vyrazim na geocaching a do tri hodin mam mrtvou baterku (vetsinou driv) a to vylozene pouzivam GCzII jen na dohledavani a prubeznou navigaci (pro urceni smeru) .. ale ne nonstop .. to je trosku rychla smrt ..