Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chaos v HTC Sense Hudba

Carpenter_ce4you (166)|3.1.2010 12:23
HTC Sense Hudba se mi chová nějak chaoticky. Nakopíroval jsem si několik alb na kartu, alba jsou rozdříděná dle klíče Hudba/Autor/Album/soubory.ext

A mám několik poznatků:
- HTC Hudba si poradí pouze s některými hudebními formáty
- u některých alb se v knihovně objeví třeba pouze 1 song (byť jsou všechny ve stejném formátu mp3)
- u některých alb se nenačte obrázek alba (byť u všech alb, které jsem kopíroval, byl soubor folder.jpg se shodnou velikostí 400x400 px)
- při přehrávání se na hlavní obrazovce objevuje obal z úplně jiného alba

Je nějaké pravidlo ohledně hudebních formátů a formátu/velikosti obrázků alba? A dá se nějak vyřešit ten poslední problém se zobrazením nespárvného obrázku alba?
Pavel Koza (4761)|13.1.2010 23:58
Nebude nejjednodušší nechat si poradit HTC s těmi obrázky? Nejnovější Sense to umí stáhnout z webu a mělo tak 90% úspěšnost. Pokud jde o chybný obrázek, mám takový dojem, že záleží jestli je ten obrázek jako soubor vedle nebo jestli je přímo součástí MP3.
Carpenter_ce4you (166)|14.1.2010 17:54
je to přesně tak. po delším laborování /mezitím jsem se naštval a nainstaloval dle mého názoru dokonalý program Pocket Player od Conduits/ jsem zjistil, že tomu htc přehrávači v sense "vadí", když v tagu, tj. součástí mp3 je obrázek, respektive asi když je jinej, než ten v souboru folder.jpg. Takže jsem u inkriminovaných alb obrázek z tagů odebral. Pak HTC Music asi dva dny šrotovalo (asi znovunačítalo knihovnu, akorát nevím, proč tak dlouho), ale výsledkem je konečně pořádek v muzice. Načetly se všechny alba, u všech kompletní songy a obaly. No a na úvodní straně už nepanuje nesoulad mezi obrázkem alba a songem.