Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Opera 10 v Touch 3D

reddwarf1 (5)|2.1.2010 15:25
Zdarvím, nainstloval jsem si Prohlížeč Opera 10, predtim jsem pouzival 9, starou jsem odinstaloval, instalace probehla v poradku, 10 je nastavena jako hlavni prolizec. Kdyz ale v 3D flo kliknu na internet rozjede se znovu 9. Jde to prosim vas zmenit? Jak dekuji za odpoved
attila.molnar (21)|2.1.2010 16:31
[quote=reddwarf1]Zdarvím, nainstloval jsem si Prohlížeč Opera 10, predtim jsem pouzival 9, starou jsem odinstaloval, instalace probehla v poradku, 10 je nastavena jako hlavni prolizec. Kdyz ale v 3D flo kliknu na internet rozjede se znovu 9. Jde to prosim vas zmenit? Jak dekuji za odpoved[/quote]

Ked si odinstaloval, nemalo by sa to uz spustat, nie? Vo vacsine ROMiek je Opera "vypalena", takze odinstalovat sa neda. V mojom pripade (Miri WM6.5 Leo 2.5 V12) som nainstaloval Operu 10 cez starsiu verziu. V Touchflo sa spusti O10, ale O9 sa uz neda nastartovat vobec (ostane visiet a nespusti sa), aj ked je stale nainstalovana.
reddwarf1 (5)|2.1.2010 17:26
JJ pV tom máš pravdu Opera 9 je podle všeho součástí romky, takže odinstalování k ničemu nevedlo pořád je jakoby uvnitř, otázkou je jestli je nějákým zpusobem řešitelne aby se nova opera 10 pouštěla přímo z 3Dflo. Nemam zájem přechazet na novější verze Romek,jsem spokojeny s tou co mam i když je starší.
Fiktik_ce4you (18)|3.1.2010 10:29
Někde na xda jsem četl, jak na to. V podstatě stačí provést tyto kroky:

1. nainstalovat Operu 10 do zařízení
2. zkopírovat všechno z \Program Files\Opera Mobile 10 přímo do adresáře \Windows
3. přejmenovat OperaL.exe na OperaL.old
4. přejmenovat Opera10-armv4i.exe na OperaL.exe
5. odinstalovat Operu 10

Nezapomínejte, že všechny operace provádíte na vlastní riziko. ;)
Zdenek Malinsky (9781)|3.1.2010 14:19
A vůbec nezaškodí, když při této operaci bude pacient pod narkózou = Opera vypnutá.
reddwarf1 (5)|3.1.2010 16:26
Tak jdu na to..snad se to povede...určitě necham vzkaz
reddwarf1 (5)|3.1.2010 17:44
Tak vše provedeno podle návodu, bohužel vysledek pořád stejny, z lišty se stále spouští opera 9,jen sem si všiml, že i když změním soubor OperaL.exe na OperaL.old dojde po spuštění prohlížeče z lišty Dflo k opětovnému vytvoření souboru OperaL.exe v adresáři WIN