Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Astraware se opět vytáhli

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Juuuuuuuu ... to je nádhera
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Nemuzete to prosim hodit sem (obrazek), nemam na to pristup... Diky moc...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Screeny pro Wuffiho
    Připojené obrázky Připojené obrázky      

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Diky eXEdene za screenshoty... Co ta hra umi vlastne? Resp. co to je?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Wuffi
    Diky eXEdene za screenshoty... Co ta hra umi vlastne? Resp. co to je?
    Je to strategie (nejsem si úplně jistej) a ty seš obchodník a obchoduješ, bojuješ s piráty, rozšiřuješ svoje teritorium i flotilu Musel bys to vidět ... je to úžasný

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

... tak mám plnou verzi. Hrál jsem celý víkend, ale celkově (po prvotním nadšení) jsem zklamanej.
    Po začátku, kdy se v podstatě začnete s hrou seznamovat, následuje etapa docela slušné zábavy, pak ale čekáte, že se něco pohne kupředu - NE. Z jinak slušně vypadající gamesy se stane celkem nudná, průměrná hra.
    Pokud chcete vyhodit těch pár :$: tak jsou snad lepší šachy nebo karty. :no: (

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Podobny pocit, jaky popisujete, jsem mel pri hrani hry Lemonade Tycoon. Prvnich par hodin super, ale potom se to jaksi zaseklo a zrutinovatelo a prestalo bavit. Celkem vysla hodina zabavy asi na 3USD, coz je docela dost...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Podobny pocit, jaky popisujete, jsem mel pri hrani hry Lemonade Tycoon. Prvnich par hodin super, ale potom se to jaksi zaseklo a zrutinovatelo a prestalo bavit. Celkem vysla hodina zabavy asi na 3USD, coz je docela dost...
    Jojo, souhlasim, pak uz zkratka nebylo co dal kupovat a co delat a uplne to postradalo smysl. Ocekaval jsem ze pak budu moci zastankovat vice mist najednou ale...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Wuffi
    Jojo, souhlasim, pak uz zkratka nebylo co dal kupovat a co delat a uplne to postradalo smysl. Ocekaval jsem ze pak budu moci zastankovat vice mist najednou ale...
    Stejný problém i tady ... děláš ty stejný věci pořád dokola (nakupuješ, prodáváš, bojuješ a pořád dokola) Kdyby se aspoň objevovaly nový města (kromě tý tajný Shangri) Asi těch peněz litovat nebudu, ale i tak za tu cenu se mohli víc snažit teda ...

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

uplne suhlasim s nazormi predo mnou. $20 sa da aj lepsie investovat. hra bavi par hodin, ale potom je to uz nuda (ziadna pointa), len stale viac a viac penazi sa hromadi, limit vasej flotily je 15 lodi, s prehladom znicite vsetkych piratov co vam pridu do cesty, proste hratelnost 0 bodov.

skor odporucam PLANT TYCOON, je teraz v akcii (50% zlava) za $10 do 14.8.2004. je to strategia roku, nieco na styl tamagoci povodne na palm, teraz uz aj na pocket pc, preto ta cena...

starate sa o kvetinky a vzajomne ich krizite, takze vznikaju nove a nove rastliny. je to celkom chytlave a je to realtime! aj ked mate vypnute pda!
    treba skusit. za tych $10 to stoji

Plant Tycoon

Podobná témata

1. Opet AS
    Od Rhinos_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-06-2006, 13:59
  2. Pro moderatory - opet
    Od Ondraseeek v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 17-01-2006, 10:34