Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

M700 a WM6

LorD.FreD (56)|1.1.2010 00:46
Zdravím, dlouho sem zde nebyl a narazil sem na pár přístrojů s WM6.. koukám že tu pár lidí M700 s WM6 má tak se chci zeptat jak sou spokojení a co nového to přineslo ? Používám WM5 rom 354 tuším a sem relativně spokojen až na:

1, Nedrží více méně žádná nastavení, někdy v minulosti se mi zaseklo nastavení jak bylo a to je neustálee neměné, nejdou zmenit třeba ikonky v quick link, tlačítka nad displayem taky nezměním, a když tak jen do prvního resetu...

2, jak smazat větší množství sms ? po resetu se mi tam vždy objeví zpátky, a jelikož mám přijatých sms cca 4500 odeslaných 3500 pár emailů, pár mms, už to dělá problémy i s pamětí... sms jdou mazat max po 50ti, přesunou se do smazaných a odtamtud když je smažu tak zmizí na vždy... ale nenašel sem že by to načítal z nějaké zálohy, orig zálohování nepoužívám, na to mám SPB Backup...

3, lama dotaz, je nějakej reset krom tlačítka na boku ? ale zas nechci všechno vymazat :-D

nicméně mám E-Tena v takovém stavu kdy mi plně vyhovuje, jak do aplikací tak do toho ostatního až na výše uvedené "nedostatky" a to že sem zavětřil změnu na WM6 tak sem se chtěl zeptat jak ste s něma spokojení a proč bych měl upgradovat jestli vůbec teda.. ? dík za odpovědi
audis (98)|11.3.2010 23:36
je tema aktuální?