Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Výběr kontaktů do SMS

Salik666 (73)|31.12.2009 12:03
Ahoj lidičky. Potřeboval bych poradit...v TP1, když jsem vkládal do SMS kontakty, tak jsem do příjemce prostě začal psát jméno a dole se mi selektovala nabídka, komu to poslat. Ale u TP2 začnu psát jméno a nabídka se mi ukáže teprve, když začnu jméno umazávat...navíc když píšu dál,aby se mi zůžila nabídka na displeji, tak to prostě nereaguje a mám pořád stejnou nabídku.
Navíc (a to mě štve více) píšu třeba "Novakovi": Napíšu "Nova", dá mi to nabídku na výběr jmen, zvolím "Novak", ale zůstane mi v příjemci to mnou rozepsané "Nova"+jméno doplněné z konktů, takže tam mám potom "NovaNovak "...nevíte někdo, jak odstranit tuto chybičku?
mistm (477)|2.1.2010 16:19
to ti dela nejaky program, ktery sis doinstaloval. Mam oficialni 6.5 s TF3D a funguje to naprosto korektne (tedy jako u tveho TP1). Nebo mozna nastaveni T9?

Nevim, jestli ti to pomuze, ale napriklad u Manily 2.5 mi nefungovalo vyzvaneni kvuli tomu, ze jsem pouzival BeejiveIM. Odinstalace taky nepomohla a musel nasledovat hard reset. Ze je to zrovna beejive jsem zjistil, ze jsem po hardresetu instaloval kazdej program rucne a mezitim se vzdycky prozvonil, jestli vyzvaneni funguje... Asi jsi ted v podobne situaci :-)
Salik666 (73)|3.1.2010 01:00
:yes:
T9 nepoužívám, takže jsem ji na začátku vypnul a nic více...ale teď jsem změnil přes nastavení T9 jen jinou klávesnici a už vše maká správně!
Konečně.
Díky za radu! :yes: :)