Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS fix TouchPro x HD2

petrmikes (81)|30.12.2009 10:19
Nevím jestli se to zdá jen mě,a nebo to je vseobecny problem. Proste na mem TouchPro je fix satelitu ten nejvetší horor. Nekdy se fixne za 5 min,nekdy za 30s nekdy vubec. Udelal jsem menší test a položil dve zarizeni vedle sebe TouchPRO a HD2 , HD2 fix za 5s touchPro 4min 36. zdá se vám to normmální? zkoušel jsem jak originalni fix tak i ruzne rady z xda ale nic nepomaha. Neuvažovali byste o reklamaci?
Pavel Koza (4761)|31.12.2009 21:18
Je určitě stažený ten pomocný soubor z internetu? Pokud ano, určitě bych zkusil reklamovat, tohle není normální.
petrmikes (81)|1.1.2010 10:43
ten fix mi vubec nepomohl. je to proste zahada. Pro me je proste ta gps nepouzitelna. testoval jsem dnes: zapl v hradci kralove,viditelnost kolejm 4-7 druzic, první fix( brno- konečného náměstí)
Pavel Koza (4761)|1.1.2010 11:04
Na podobne zavady se jeste doporucuje HW reset, protoze to je stejne to, co jako prvni udelaji v servisu. Udelat HW reset, stahnout data a zkusit. Pak nainstalovat fix a zkusit. A pokud to nebude fungovat, tak reklamovat.
petrmikes (81)|1.1.2010 12:49
tohle jsem delal nekolikrat bez vysledku.za jak dlouho se vam gps fixne? taky jsem prisel na souvislost ze pokud stahnu data tak do resetu telefonu se ty data nepouzivaji.resp nenaleznu zadny satelit.
Pavel Koza (4761)|1.1.2010 13:41
Ne, to se fakt chová divně, ten soubor se používá hned. Vím, že první Diamond a Pro měly s GPS problémy, ale spíš s přesností než z dobou fixu. Co tam je za ROMku? Oficiální?
petrmikes (81)|1.1.2010 14:17
Oficialni, vubec jsem nezkoušel šité rom, nemám v ně moc duveru. nejspíše zkusím reklamaci. uz mi jednou selhala klavesnice(nešel mačkat mezerník) a začína se to projevovat znmovu. navic ve spodni casti displaye mam takové duchy , pruh ktery tam zustava s jinou barvou atd.. docetl jsem se ze je to nejakym spatnym odstinenim. Navíc ta gps, nejak touch pro nesplnuje me ocekavani...