Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Návrh - udělat subfórum čistě pro ROMky

Mashe (622)|29.12.2009 00:55
neslo by udelat adresar ROM a pod nej tridit ruzne romky, s nazory uzivatelu, at je to aspon trosku trizene?

co pouzivate a jake mate nazory? nainstaloval sem si ENERGY 2.5 viz http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=562773
- otevrenim (vysunutim klavesnice) se to rozhodi, nektere apliakce se rovnou zavrou, jine hodi blank okno
- neschopnost tridit SMSky / telefony podle cisla .. nezobrazuje (neprirazuje) patricne jmena kontaktu
- v symbolech nejsou CZ znaky
- kdykoliv se snaizm zbavit virtualni klavesnice tak me misto zmizeni nabidne jakou jinou bych si rad zapnul ..

co pouzivate? nejake navrhy co pouzit jako alternativu? officialni me padala a sekala se .. dik
Salik666 (73)|29.12.2009 10:34
Nepíše se třízené, ale tříděné...:D
a obávám se, že s těma ROMkama to neklapne, protože jsou oficiální asi jen dvě a neoficiální software je nelegální a nelegální tu být nesmí...alespoň s tímto odůvodněním mi adminové smazali už několik odkazů...takže pochybuji---:dead: :? :sarcastic:
Zdenek Malinsky (9781)|29.12.2009 13:56
Cože? Ono je potřeba trošku rozlišovat warez a neoficiální ROMky.

A jelikož dneska ROMky vaří skoro každý jouda, který si přečte někde nějaký návod, tak do tohole asi nikdo nepůjde. Ale iniciativě se meze nekladou - můžeš se toho chopit sám. ;)
Salik666 (73)|30.12.2009 02:07
Bphužel jsem zjistil od Adminů, kteří mi odkaz teřeba na TomTom do HTC (free-tedy crack) zamazali a dopsali mi k mému příspěvku (jen pro mě), abych si přečetl pravidla fóra...jsem uživatelem více fór, všude to zřejmně mají v pravidlech, ale zrovna na jednom z těchto fór jsem odlaz na funkční TomTom našel, dal jsem ho sem a...jedině tady to řeší, takže pozor...já už mám 2 výstrahy! :sarcastic: :? :dead: :no: :?:
Pavel Koza (4761)|30.12.2009 13:46
DObrý den. Ono je to s tím legální a nelegální dost komplikované, protože postupovat úplně do krajnosti, tak tu nebude vůbec nic. Balancujeme (moderátoři) tedy na hraně a tak prosíme za pochopení. Můj pohled na věc je ten, že aplikace od výrobce se tolerují, aplikace třetích stran (což TomTom bezesporu je) už ne.
Mashe (622)|30.12.2009 23:45
hmm na to bych obavam se nemel cas :/

ale jinak .. behem dneska me proslo rukama spousta ROMek 6.5 vetsinou na bazi leo .. vsechny maji jednu vlastnoust spolecnou .. nezobrazujici jmena volajicich .. uz jsem vazne zoufaly .. netusi nekdo co s tim????
:sarcastic:
Salik666 (73)|31.12.2009 11:48
[quote=Pavel Koza]DObrý den. Ono je to s tím legální a nelegální dost komplikované, protože postupovat úplně do krajnosti, tak tu nebude vůbec nic. Balancujeme (moderátoři) tedy na hraně a tak prosíme za pochopení. Můj pohled na věc je ten, že aplikace od výrobce se tolerují, aplikace třetích stran (což TomTom bezesporu je) už ne.[/quote]

V tom případě asi nerozumím tomu, co je "aplikace od výrobce" a co je "nelegální software"?! Přeci všechno, co sem lidi dávají je aplikace, kterou někdo vyrobil a když není zrovna free, tak...
Pavel Koza (4761)|31.12.2009 16:54
Vždyť píšu, že to je na hraně:) Aplikace od výrobce jsou aplikace HTC, Touch FLO a další. I mobilní Opera je celkem OK, protože na HTC je na všech zařízeních. Ale plný TomTom určitě není na všech, stejně jako aplikace od Spb, Resca a dalších.

Jinými slovy - ze začátku jsme se snažili být "papežštější" než papež a potírali úplně cokoliv, co jen vzdáleně připomínalo nelegální verze čehokoliv. Jenže tento postoj, přes jeho maximální etičnost, je dost kontraproduktivní, když na takovém XDA Dev (a milionu dalších webů) je ze strany Microsoftu i HTC tolerováno vše. Takže současný stav je takový, že pokud nejde o plné verze komerčních a běžně dostupných aplikací, necháváme tady odkazy (upload je zakázán i nadále).
Mashe (622)|3.1.2010 03:14
pravdepodobny problem se ukazal byt v pouziti back-up softu .. doposud jsem pouzival spritesoftware, ale zrejme si prilis nerozumel pri obnove na jine ROMce, po pouziti PIMbackup (+ MyPhone v zaloze) uz vse slape jak ma

a ENERGY ROMka se me velmi libi :))