Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789
Zobrazené výsledky: 121 až 132 z 132

Téma: !!!UPDATE!!! 21.6.2010 Hojas86 WM6.5 B:28008 NEW v4.2 Manila 2D FAST! česká ROM

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Telefon zije budu brzy pokracovat
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

:yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Koukám, že dobří holubi se vracejí. Prostě pro starého diamonda na trhu není konkurence, tak vzhůru do nového vaření

Nováček
    Registrace
    May 2010

jako celkem spokojený uživatel poslední verze romky se těším na novou verzi. Věřím, že drobné nedodělky / zapomenuté chybičky budou odstraněny, ale hlavně bude fungovat wi-fi a nebude se ztrácet! Rád pomohu při hledání "chyb", stejně jako v předchozích verzích. Mrzel mě ten vyplavený telefon a už to vypadalo, že projekt umřel nadobro.
    Přeji mnoho úspěchů v dalším nelehkém boji s 0ma a 1ma.

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Jsem nováček co se týče ROMky 6.5 ale s touto ROMkou jsem velmi spokojen. Mám ji cca. týden ale mám jeden malý problémek a to ten že se mi již stalo: Diamond sám bez mého zásahu (cca. po dvou dnech po flash-nutí) sám restartoval a také se stalo že mi ROMka zamrzla po restartu běžela bez problému (do dneška).

Dnes jsem si ROMku začal trošku přetvářet k obrazu svému a již se těším na novou verzi ;-) a pokud chcete sám se přihlašuji ke zkoušení nových verzi (když tak kontakt na klomcis@seznam.cz) -> šťourání v mobilu a zkoušení novinek mě hodně baví :-)

PS: moc děkuji výrobci této ROM a přeji hodně štěstí s novými verzemi ;-)

Nováček
    Registrace
    May 2010

Těším se na pokračování, ale pořád nic. Romka se mi líbila až na problém s wifi,, tak jsem zvědav jestli další verze tento problém již odstraní. Kdy můžeme očekávat další verzi?

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

s wifi v posledni verzi jsem nemel problem a to muzu rict ze wifi pouzivam skoro porad....

co se tyce nove verze tak zustavam u moji manilky 2D (kvuly rychlosti) muzete se tesit na preskinovanej phone dialer a kompletni prepracovany start menu a samozdrejme aktualni build 23563 komplet cesky datum vydani neuvedu bych ho urcite nedodrzel ale doufejme ze dokonce tydne max

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Na ten přeskinovanej dialer jsem zvědav, tedy pokud jde o VM dialer. Je to totiž určitě nejlepší řešení... Už jsem studoval i návod jak na to a není nic hroznýho, jen je to hračičkování, takže přeji ať se to povede, těším se na tvoji romku...

Nováček
    Registrace
    May 2010

Už se těším.
    2D manila mi vůbec nevadí, ba naopak kvůli rychlosti ji vítám a za provozu to není znát
    S tou wifi je to záhada, v podstatě funguje, ale po několika dnech (nevím zda 1 den nebo 1 týden) se najednou nelze wifi zapnout. V manažeru se tváří jako že je zapnutá, ale nepřipojí se a ani se neobjeví v horní liště ikona vyhlednávání bezdrátové sítě a nepomůže ani soft reset.

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

mala ukázka:

Nováček
    Registrace
    May 2010

A kde je romka ke stažení? :?:

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Prosím o smazání celého vlákna děkuji.

Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789

Podobná témata

1. NO Manila
    Od honza.chlan v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-01-2010, 23:44
  2. Nestartuje Manila
    Od nucleolus v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-12-2009, 23:57
  3. Manila 2.5
    Od autobus_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 02-10-2009, 09:04
  4. Manila 2.5
    Od mobilnik v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-08-2009, 10:41
  5. Update Vario/Qtek 9100 - stara update utilita?
    Od Kersten_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-08-2006, 16:39