Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 132

Téma: !!!UPDATE!!! 21.6.2010 Hojas86 WM6.5 B:28008 NEW v4.2 Manila 2D FAST! česká ROM

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Windows Mobile 6.5 Darkest ROM v4.1
    obrázek
    v4.2
    Download:
    http://www.edisk.cz/stahni/97450/Hojas86_Darkest_ROM_v4.2_Manila_2D_FAST.7z_76.09MB .html

v4.1
    Download:
    http://www.edisk.cz/stahni/26036/Hojas86_Darkest_ROM_v4.1.7z_72.35MB.html

v4.0
    Download:
    http://www.edisk.cz/stahni/31030/Hojas86_Darkest_ROM_v4.0.7z_75.41MB.html

v3.0
    Download:
    http://www.edisk.cz/stahni/74747/Hojas86_Darkest_ROM_v3.0.7z_77.96MB.html

v2.0
    Download:
    http://www.edisk.cz/stahni/65902/Hojas86_Darkest_ROM_v2.0.7z_72.45MB.html

Po instalaci najede jenom taskbar kliněte stylusem na hodiny a užívejte si Romky
    Podpora projektu:
    Pokud se vám má práce líbí a chtěly mě pomoct nějakou finanční částkou (nikoho nenutím je to dobrovolné) můžete poslat třeba korunku na č.účtu: 43-3321680207/0100 děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

jdu na věc zatím dík

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Citace Původně odesláno od cz71
    jdu na věc zatím dík
    hoj hotovo 20min nainstalované a v pohodě dneska jsem daval i SUN Y 1.0 WM 6.1 - Manila 2.5.1921 by Kisja a po 20min jsem poznal že to neni nic pro mně ale grafika paradi,tvoje rom vypada zatim rychlejší než jsem měl" anryl 2.65, radio 1.15.25.14"ale u te byla vinikajici vydrž bat.Držim palce při zdokonalováni,
    ps:musim tam dostat nějak počasi ,možna ho tam maš musim kouknout ops: čus petr

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Super,

Pri inštalácii nastavenia obrazovky mi x konfigurovalo obrazovku. Myslím tým tie krížiky v rohoch a strede. Inak romka svižná, ale pri titanium obrazovke sa mi zdajú niekedy dlhé reakcie, neviem čím to je.
    Pri zamknutom zariadení ide odblokovať po predchádzajúcom kliknutí na spodok obrazovky a potom na slider. Ale to je väčšina rom s týmto bugom. Jedna však bola o.k., ale už neviem ktorá.

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

BETA 2!

* Opravena chyba lock screenu mel by jit normálně
    * Více překladu

Download:
    http://www.edisk.cz/stahni/63453/Hojas86_Darkest_ROM_B2.7z_57.16MB.html
    mirror
    http://rapidshare.com/files/328048063/Hojas86_Darkest_ROM_B2.7z.html

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2008

Zdravim. Tak jsem do Diamonda nahral tvou ROMku a vypada skvele, ale mel bych navrh na par uprav. Urcite by to chtelo integrovat CHome pro upravu Titania, aby si ho kazdy mohl prizpusobit k obrazu svemu (treba pro me jen tam par zbytecnosti, jako je hlasova posta nebo e-mail). Dale bych uvital tweak, ktery by ve startu odelal 4sloupce. Dale by to mozna chtelo prihodit treba Advanced config, ktery umi zmenit pomerne hodne veci, takze se clovek nemusi patlat v registrech. Jinak moje postrehy, co se tyce funkcnosti: ROM je velmi svizna a i s titaniem je volnych 50Mb RAM, zatim jsem nenarazil na ROMku, ktera by mela tolik volne pameti se zaplim titaniem nebo tf3d a co se tyce slidu, me nefunguje korektne, musim kliknout na spodni listu a pak teprve jde. A jeste bych asi odstranil Marketplace, ktery je podle me zbytecny. Ale jinak super prace, jen tak dal a pokud by jsi potreboval testera, tak jsem k sluzbam, moc se mi tvoje ROMka libi. Serminator

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Dobrá práce, vypadá to skvěle:yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Ahoj asi jsem jediný
    ale po flash romky a hrd rst se při doinstalaci romky začne SPBbackup soubor kde je update romky a ten se mi zasekne na úpravě registrů local machine a zasekne myslim 20min beze změny

jen pro upřesnění mám radio 1.17.25.09

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

ROMku mám už druhý den a šlape v pohodě. Doporučuji dát jinou kalkulačku tato má na ovládání prstem docela malá tlačítka. Dál bych doporučil aby ikonka baterie ukazovala stav i v %. Nenašel jsem jak aktualizovat GPS data - postavení satelitů a asi jsem lama, ale nemohu najít spuštění fotoaparátu. Velmi dobrá práce prosím pokračuj na vývoji. Měl jsem naistalenou ROM od Anryla, ale asi už zůstanu na té Tvé i když je to zatím beta.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2008

QuickQPS pro altualizaci satelitu v ROMce neni. Fotoaparat spustis pres prohlizec obrazku a videi, ktery najdes v menu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Hojas86
    Podpora projektu:
    Pokud se vám má práce líbí a chtěly mě pomoct nějakou finanční částkou (nikoho nenutím je to dobrovolné) můžete poslat třeba korunku na č.účtu: 43-3321680207/0100 děkuji
    No jen jestli si ta tvá banka nestrhne za příchozí platbu jednu korunu několikanásobně vyšší poplatek, abys na tom ještě neprodělal.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Zdravím.Najdu v tvé romce počasí? Nešlo by dát do toho menu třeba k času a datumu(myslím že podobně to má eržika).
    Včera jsem poprvé zkusil nahodit ROM a podařilo se a HTC je najednou rychlejší, vše přehledné a zatím funkční(jen to počasí sem nenašel).
    A nefunguje mi ten fotoaparat pres obrazky v menu!
    díky za reakci

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Ten foťák mi na holém OS nejede taky. Nainstalil jsem si SPB Mobile Shell 3.5 a počasí i foťák jede

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Díky za radu.Shell perfektní.Jen mi nejde u fotaku menit vyvazeni bile...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Nevíte někdo, jak to udělat aby zase byl Start nahoře a celá ta spodní lišta vypadala tak, jako dřív? Poslední dobou to takhle vypadá na více a více ROMkách a dle mého názoru je to hruuuza! Bohužel, nevím jak se toho zbavit

Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. NO Manila
    Od honza.chlan v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-01-2010, 22:44
  2. Nestartuje Manila
    Od nucleolus v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-12-2009, 22:57
  3. Manila 2.5
    Od autobus_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 02-10-2009, 08:04
  4. Manila 2.5
    Od mobilnik v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-08-2009, 09:41
  5. Update Vario/Qtek 9100 - stara update utilita?
    Od Kersten_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-08-2006, 15:39