Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Jak správně pracovat s paměťovou kartou?

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Ahoj, už si připadam trošku jako blbec. Mám PPC 4 dny a pořád v tom strašně tápu. Dneska jsem si koupil microSD 16GB kartu, naformátoval v počítači a vrazil do PPC. Ve správci paměti se v poho zobrazuje, je načtená. I v průzkumníkovi je normálně zobrazená jako Storage Card. Vytvořil jsem si na ní pár složek (Aplikace, Hry, Obrázky, Video) a nahrál do nich nějaký obsah. Teď ale nevím, jak mám PPC přinutit, aby se s tou kartou sesynchronizoval.... např. aby ty obrázky zobrazoval v Albu, nebo aby se mi korektně načetla hudba. Musí být ty složky na paměťovce nějak specificky pojmenovaný? Nebo je háček někde jinde? Děkuji za pomoc
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Já teď nevím co myslíš tím sesynchronizovat paměťovou kartu s PPC. Ale standartně otevři Windows Media --> Nabídka --> Otevřít soubor a tam musíš vidět Storage Card, tak na na ní klepni a jseš na kartě. Tam si vyber soubory nebo celý adresář co chceš přehrát. Nebo to chápu špatně a nepřehrává ti to mp3 a apod.

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Což o to, tohle funguje , já nemám problém najít ji v mobilu a soubory na ní. Já jen nevím, jak přinutit mobil, aby v TF3D zobrazoval v albu obrázky, co tam mam na kartě uložený(zobrazuje jen ty, co jsou uložený ve vnitřní paměti) a aby se mi hudba, kterou mam na kartě načetla v tom přehrávači v TF3D (když ho rozkliknu, píše akorát "vyhledávání" a hudbu nenajde).

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Tak už se mi podařilo rozjet ty obrázky v Albu, huráá .. ještě nějak rozjet tu hudbu a budu happy

EDIT// Tak už je v pořádku i ta hudba, omlouvám se za zmatek, byla to jenom moje blbost .. kdyžtak tohle vlákno zamkněte nebo smažte, děkuji.

culis_ce4you
    Guest

Vikio, prosím, můžeš napsat, jak se Ti to podařilo? Mám stejný problém.:? Díky

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Jasně. Nebyl to žádnej problém, jenom jsem se pořádně nepodíval. Ty obrázky-> když se otevřou v TouchFLO obrázky a videa, tak se zobrazujou jen tebou nafocený fotky a natočený videa (plus teda nějaký firemní wallpapery). Musíš kliknout na Album -> Alba -> a pak buď Vše nebo Storage Card . Další možnost je pak v předinstalovanym softu (Start->Vše->Obrázky a Videa).

No a k tý hudbě, tam stačilo v TF3D kliknout na Knihovna. Tam jsem si klik na "Seznamy Stop" a vytvořil playlist. Teď už se načtou písničky při kliknutí na Hudba v TF3D

culis_ce4you
    Guest

Díky, zkusím to.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Pokud jde o data, vytvořte na kartě složku My Documents a soubory a složky umístěte do ní. Pak by je měly aplikace prohledávat automaticky, stromová struktura by ale neměla být příliš rozsáhlá (10 vnořených adresářů a tak).

Podobná témata

1. problém s paměťovou kartou
    Od Rikimaru_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-07-2011, 20:00
  2. akou najvacsou rychlostou dokaze pracovat PDA s pam. kartou?
    Od Gembler_ce4you v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-03-2008, 11:37
  3. Proble s pametovou kartou-HP ipaq 514
    Od myscho1991 v sekci iPAQ 5xx
    Poslední příspěvek: 06-03-2008, 14:54
  4. iPAQ 6915 má problémy s paměťovou kartou...
    Od Jarda Lukas v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Poslední příspěvek: 03-04-2007, 20:39
  5. problémy s paměťovou kartou
    Od Jaffy v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-01-2007, 18:40