Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak správně pracovat s paměťovou kartou?

Vikio (29)|28.12.2009 18:11
Ahoj, už si připadam trošku jako blbec. Mám PPC 4 dny a pořád v tom strašně tápu. Dneska jsem si koupil microSD 16GB kartu, naformátoval v počítači a vrazil do PPC. Ve správci paměti se v poho zobrazuje, je načtená. I v průzkumníkovi je normálně zobrazená jako Storage Card. Vytvořil jsem si na ní pár složek (Aplikace, Hry, Obrázky, Video) a nahrál do nich nějaký obsah. Teď ale nevím, jak mám PPC přinutit, aby se s tou kartou sesynchronizoval.... např. aby ty obrázky zobrazoval v Albu, nebo aby se mi korektně načetla hudba. Musí být ty složky na paměťovce nějak specificky pojmenovaný? Nebo je háček někde jinde? Děkuji za pomoc
baron_cz (74)|28.12.2009 19:02
Já teď nevím co myslíš tím sesynchronizovat paměťovou kartu s PPC. Ale standartně otevři Windows Media --> Nabídka --> Otevřít soubor a tam musíš vidět Storage Card, tak na na ní klepni a jseš na kartě. Tam si vyber soubory nebo celý adresář co chceš přehrát. Nebo to chápu špatně a nepřehrává ti to mp3 a apod.
Vikio (29)|28.12.2009 19:10
Což o to, tohle funguje :) , já nemám problém najít ji v mobilu a soubory na ní. Já jen nevím, jak přinutit mobil, aby v TF3D zobrazoval v albu obrázky, co tam mam na kartě uložený(zobrazuje jen ty, co jsou uložený ve vnitřní paměti) a aby se mi hudba, kterou mam na kartě načetla v tom přehrávači v TF3D (když ho rozkliknu, píše akorát "vyhledávání" a hudbu nenajde).
Vikio (29)|28.12.2009 19:16
Tak už se mi podařilo rozjet ty obrázky v Albu, huráá :) .. ještě nějak rozjet tu hudbu a budu happy :)

EDIT// Tak už je v pořádku i ta hudba, omlouvám se za zmatek, byla to jenom moje blbost .. kdyžtak tohle vlákno zamkněte nebo smažte, děkuji. :)
culis_ce4you (0)|28.12.2009 21:12
Vikio, prosím, můžeš napsat, jak se Ti to podařilo? Mám stejný problém.:? Díky
Vikio (29)|28.12.2009 21:25
Jasně. Nebyl to žádnej problém, jenom jsem se pořádně nepodíval. Ty obrázky-> když se otevřou v TouchFLO obrázky a videa, tak se zobrazujou jen tebou nafocený fotky a natočený videa (plus teda nějaký firemní wallpapery). Musíš kliknout na Album -> Alba -> a pak buď Vše nebo Storage Card :) . Další možnost je pak v předinstalovanym softu (Start->Vše->Obrázky a Videa).

No a k tý hudbě, tam stačilo v TF3D kliknout na Knihovna. Tam jsem si klik na "Seznamy Stop" a vytvořil playlist. Teď už se načtou písničky při kliknutí na Hudba v TF3D ;)
culis_ce4you (0)|28.12.2009 23:51
Díky, zkusím to.:)
Pavel Koza (4761)|29.12.2009 14:41
Pokud jde o data, vytvořte na kartě složku My Documents a soubory a složky umístěte do ní. Pak by je měly aplikace prohledávat automaticky, stromová struktura by ale neměla být příliš rozsáhlá (10 vnořených adresářů a tak).