Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Programy fungující i při vypnutém displeji

Tomáš B._oldd (0)|28.12.2009 11:53
Zdravím,

chtěl bych používat jiný program na přehrávání hudby než ten, který je součástí TouchFLO. Bohužel všechny ostatní (CorePlayer, Windows Madia Player) při vypnutí displeje přestanou přehrávat.

Setkal se někdo s tímto problémem a podařilo se jej případně úspěšně vyřešit? Mám Windows Mobile 6.5 a na verzi 6.0 jsem s tímto problém neměl.

Díky
prokji (199)|28.12.2009 21:59
To je docela zvláštní , protože mě mp3 jedou jak v TF přehrávači , tak ve WMplayeru i v CorePlayeru i ve stanby režimu . Podmínkou ovšem je , že v případě WMPl i CP musí telefon do standby přejít /po nastavenm čase / sám . Pokud vyvolám Standby stiskem Power , tak se /mimo TF přehrávače/ jako každá normální aplikace ukončí,že...Samozřejmě mám ofiko WM 6.5 s Interwrite...
Pacik (1)|30.12.2009 08:35
Zkus přehrávač Nitrogen, u toho to jde přes tlačítko v přehrávači. Jinak u WMP, CorePlayer, atp... musíš počkat až telefon vypne displej sám od sebe, pokud ho vypneš ty tak se přehrávání stopne.

http://code.google.com/p/microfi-nitrogen/

Odkazy dávej jako "klikací" - nejsme warez fórum.
zuzkys (356)|2.1.2010 19:35
Já tedy za sebe doporučuji prográmek S2P (Slide2play) spolu se zámkem S2U2 (Slide2unlock). Je to výborná kombinace. Lze například překlikávat další písničky, či měnit hlasitost i když je telefon zamknutý. Samozřejmě funguje ve stand by. Super prográmek. Doporučuji na přehrávání hudby.
Program je to free a tu je odkaz: