Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

i-Tec BT GPS bt-308 - jak spojit s HTC P3450 Touch?

dolph_ce4you (3)|25.12.2009 10:41
Zdravím,

mám BT GPS modul i-Tec typ bt-308 a PDA HTC P3450 Touch.

GPS modul jsem s PDAčkem normálně spároval, vidím ho v seznamu BT zařízení (při párování byla dostupná jen položka "Sériový port"). Nemám ale tušení, jestli skutečně funguje, nebo ne... Když vyjdu z budovy, během pár chvil začne blikat dioda signalizující uzamčené satelity. Ale když potom zapnu v PDA přiložený prográmek GPS information, který má sloužit k ověřění aktivity modulu (BT spárování je snad aktivní, nevím, jak to ověřit, modrá dioda "BT" na modulu bliká neustále...), nic se neděje. Na výběr mám ze 4 portů, přičemž na žádném z nich není nic jako GPS... GPS info taky nic neukazuje. Skenování portů, které by asi mělo GPSku lokalizovat na nějakém portu, taky nefunguje.

GPSku jsem zkoušel v aplikaci Google Maps, která ji taky nenajde, takže přenos asi opravdu nefunguje... Už si začínám rvát vlasy, budu vděčný za každou radu.

Díky
Dolph
dolph_ce4you (3)|25.12.2009 11:29
Tak teď jsem BT modul spojil s PC a přes externí anténu na balkóně a podle PC verze GPS infa mám asi 7 satelitů a funguje bez potíží už 40 min. Takže BT modul funguje, poradí někdo, proč to nechce šlapat s PDA??
dolph_ce4you (3)|26.12.2009 10:30
Opravdu nikdo neví? Aspoň nějaká rada ohledně nastavení portů pro přenos, nebo jak vůbec ty porty najít?