Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nemoznost nacitat video do MMS

goblinsk (0)|24.12.2009 14:37
Pri zovelni moznosti nova MMS a nasledne volby custom sa do prazdnej MMS neda vlozit video. Po kliknuti na "vlozit obrazok/video" sa zacne nacitavat. No nenacita sa nic, len proces neustale pokracuje, bezi na pozadi. Zastavit ho pomoze len SR. V com by mohla byt chyba?
Pavel Koza (4761)|26.12.2009 22:26
Jakou mate verzi systemu / ROM? Oficialni nebo nejaka customized?
goblinsk (0)|27.12.2009 21:51
WM 6.5 5.2 build 21869.5.0.82
ROM 2.16.479.1 (67041) Oficialna

RIESENIE:
HR bez simky a sd karty. Pokial ostali v zariadeni, HR nepomohol, stale sa nedalo pridat video, prebiehalo len nacitavanie. (Pre mna nove zistenie)
MOZNE VYSVETLENIE:
Uplne prvy krat pred zacatim problemu som dal otvorit adresar na sd karte, z ktoreho som chcel nacitat video. Mal som tam mnoho suborov-cca 3,5 GB. Pravdepodobne nedokazal nacitat take mnozstvo alebo spracovat nahlady z neho. Nasledne sa vyskytla nejaka cyklicka chyba, ktoru SR neriesil a HR s kartou a simkou tiez. To je aspon moj nazor. Aj ked nie som si isty, ci to bolo sposobene tym.
ZAVER:
Presunut maly video subor, ktory chcem pouzit v mms z velkej zlozky z sd karty do zariadenia a z tohto umiestnenia ho nacitat.

Dakujem za snahu pomoct, ale metoda pokus-omyl opat raz bola ucinna :) Zabralo to len par dni, kopec SR a niekolko HR.

Pavel Koza (4761)|27.12.2009 22:01
Gratuluji :) Jinak si ale nemyslim, ze nejaka cyklicka chyba muze prezit sw reset, nebo dokonce HW reset, spis bych videl, ze je mezi temi 3,5 GB dat nejaky problematicky soubor, na kterem se program sekal. Ale je to jen spekulace, hlavni je, ze to funguje.