Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung i780 s wm6.1 outlook mail - zmena jmena

AlienSmidy (109)|23.12.2009 23:35
Zdravim Vas!
Potreboval bych poradit uz nevim kde hledat.
Pri prvnim nastaveni synchronizace s exchange serverem jsem nastavil spatne zobrazovane jmeno u meho odchoziho mailu, zapomel jsem na jedno pismeno a ted nevim kde to zmenit. Mohl by mi nekdo poradit?
Dekuji.
PS: u ostatnich mailu ktere nejsou exchange to jde,ale u tohoto mohu menit jen server a uzivatelske jmeno. Dekuji za radu
Zdenek Malinsky (9781)|25.12.2009 15:36
Myslíš Inbox - nabídka - nástroje - možnosti - podpisy? To mi jde. Ale možná jsem tě nepchopil zcela dobře. :?
AlienSmidy (109)|26.12.2009 00:16
dekuji za odpoved, ale tohle jsem na mysli nemel.
Mel jsem na mysli jmeno v hlavicce mailu. Napriklad kdyz prijde upozorneni z tohoto fora, odesilatel je server ce4you.cz, pak je predmet.
Ja potrebuju zmenit jmeno u odesilatele prave v mailu outlook Email sveho zarizeni.
Kdyz dam upravit jakykoliv jiny mail nastaveny v mobilu je tam polozka resp. stranka s jmenem a emailem,ale u tohoto outlookoveho je tam jen nastaveni serveru a hesla.
Nevim si rady a dost nutne to potrebuji zmenit a opravdu nechci delat HR.
Diky
Zdenek Malinsky (9781)|26.12.2009 14:08
Tak momentálně nemám ani jednu cihlu po ruce, ale jedna možnost je smazat na PDA partnerství a vytvořit nové (když to dle tebe nejde opravit) nebo si to opravit v Outlooku (na serveru) nástroje - nastavení účtu .....
AlienSmidy (109)|29.12.2009 21:23
diky za odpoved,
kdyz odstranim partnerstvi z mobilu exchange ( p.s. mam google) a pak vytvorim nove, neda mi to vubec moznost zadat jmeno. Proste jen napisu jmeno uctu a server a jede to. Zkousel jsem i nastaveni na pocitaci, jestli to tam nekde neni, ale jsou tam v podstate stejne informace jako jsou videt v zarizeni. Mam na mysli AS. Jak to nastavit na serveru google fakt nevim, zkousel jsem to co pisou na google/sync zadat do mobilu ale pise mi to porad zarizeni neni podporaovano a nevim co dal, ani zmena jazyka nepomaha. Diky moc kdyz te napadne neco jineho.
Zdenek Malinsky (9781)|29.12.2009 22:24
Tak teď jsem z tvé odpovědi blbější a zmatenější, než na začátku - myslíš exchage server nebo google?
AlienSmidy (109)|29.12.2009 23:10
Synchronizuji sve PocketPC s Exchange od googlu. Myslim si že je to v podstatě jedno jestli je to MS-Exchange nebo Google Exchange ne?
TheMelin (1642)|30.12.2009 11:40
Smazat a znovu. Použij tento návod a musí vše fungovat jak má.

NÁVOD
Zdenek Malinsky (9781)|30.12.2009 14:31
Prostě bez křišťálové koule jsem v hajzlu :(( - kdybys to napsal rovnou v prvním příspěvku..... :?
A o tom smazání partnersvtví a vytvoření nového jsem psal už 26.
TheMelin (1642)|30.12.2009 14:53
Já vím, já doplnil návod, možná při vytvoření nového účtu dělá někde chybu.
Zdenek Malinsky (9781)|30.12.2009 16:55
....na druhou stranuTO tolik nevadí, aspoň mám víc příspěvků :D
AlienSmidy (109)|1.1.2010 08:38
Dekuji za odpovedi a za link.
Nejsem zas takova lama abych nevedel jak to mam nastavit, ale nikde po smazani a znovu nastaveni mi to nedava vybrat zadat jmeno!!! A pokud dobre umim anglicky tak ani v tom navodu o tom napisou. Mimochodem ten navod jsem cetl.
Uz si hraju s myslenkou, ze bych udelal backup celeho zarizeni bez mailu a pak HR a restore a nastavil mail ruco znovu, ale nejsem si jisty jestli to projde a bude to fungovat.
Kazdopadne diky za pomoc, psal jsem i na google. Jeste zadna reakce.
AlienSmidy (109)|6.1.2010 08:14
Zdravím,
Tak jsem se dneska rozhodl udelat HR a zkusit to nastavit celé znovu, ale :O nic, zase nikde nejde nastavit jemno odesilatele, jen vyplnim ty klasicke plky a jedeme nanovo. Stejna chyba ve jmenu odesilatele.
Lidicky vazne tu nikdo nevi kde to zmenit?

Jsem v koncich.:dead:
Dekuji
Zdenek Malinsky (9781)|6.1.2010 20:34
Podle mě to máš blbě nastaveno na serveru, takže hledej spíše tam.

PS. A když už otravuju - šel by nějaký screen na ukázku?
AlienSmidy (109)|6.1.2010 20:40
Nevim jaky screen mas na mysli.
Dneska jak po tom patram, tak me napadlo, v registrech jsem nic nenasel, ani v souborech jsem nic nenasel, napadlo me, ze sms a mail atd se ukladaji v databazi telefonu, mozna ze by to slo zmenit nekde tam, ale marne na netu hledam nejake soft, ktery by mi to ukazal :-(
Na serveru toho moc nastavit nejde, je to google, a kdyz se podivam na nastaveni vsech sluzeb, najdu tam sice Google sync ale zadny odkaz na nastaveni tam neni. Jen seznam ze mam nastavena dve zarizne a jejich jmena, resp. platforma.
Nevedel by si o tom softu?
space_cowboy (336)|7.1.2010 21:18
Chyba bude urcite v nastaveni na servere.
Vyskusaj nasledovny postup: otvor Gmail v prehliadaci PC. V nastaveniach (settings vpravo hore vedla sign-out) otvor zalozku Accounts and Import, je to posledna polozka - Google Account settings. Vlavo hore v casti Profile klikni na edit your personal info. Zmen co potrebujes a uloz. Vo svojom zariadeni nastav synchronizaciu podla pokynov TU :cool:
AlienSmidy (109)|10.1.2010 11:30
Presne to poslední pomohlo, dekuji.
Trvalo to sice jeden den nez se to vsechno synchronizovalo, ale uz se to chova tak jak ma.
Díky moc.