Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC HD2: Oficiální lokalizační balíček Sunnysoftu

tomulinek (216)|21.12.2009 13:26
Loaklizační balíček Sunnysoftu pro ROM Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.48.479.1 a přístroje řady PN: 99HJY005-00 je ke stažení zde:
http://www.sunnysoft.cz/htc/

Nějaké zkušenosti? (Zatím ještě nebyl čas na reinstalaci a vyzkoušení.)

PS: Lokalizační balíček instalujte nejlépe z Win XP 32bit. s ActiveSync (ušetříte si hodiny marných pokusů na Win Vista či Win 7 64bit., které jsem absolvoval já).
dodojoe_ce4you (30)|21.12.2009 17:32
Pri rozbalovaní mi vyhlasí chybu:

Package version is not larger than the one in your device!

mam požadovaný fw aj SN prístroja, tak neviem..
mazlik_ce4you (54)|21.12.2009 20:06
Ja jsem v poradku stahl, rozbalil i nainstaloval, samozrejme ze odpovida rom i sn a jake bylo prekvapeni po druhem restartu (instalace si restartuje sama) vse jako pred instalaci tj. komplet eng. Ne ze by me to vadilo ale kdyz uz sem to nainstaloval.
HD2 CZ od Vodafonu.
fido_cz (61)|21.12.2009 20:38
Musis udelat HR.
tomulinek (216)|21.12.2009 20:51
Nu, a to je právě to dilema, zda krátce po sobě dělat další HR, nebo už to s kočkopsem (ENG/CZ varianta udělaná z WWE Eastern Europe ROM) vydržet do ROM verze 1.6x, či možné jarní 2.x (viz uvedení HD2 v USA). ;)
dodojoe_ce4you (30)|21.12.2009 21:13
kto to chce vyskusat tak nech si urobí zálohu systému, aby nelutoval ... ked sa to nezdarí

osobne odporúčam http://www.spritesoftware.com/products/sprite-backup/supported-phones, ktory som práve otestoval a ide to v pohode, aj po preinštalovaní fw sa problem u mna nevyriesil, ale aspon som neprisiel o vsetky nainstalované aplikácie... pockam na FW 2.x uz aby bol :)

Som zvedavý či niekomu sa podarí nainštalovať jazyk, ak áno aky mate OS(v pc) či ešte tam nieje problém, ja mam XP Tablet SP2
mazlik_ce4you (54)|21.12.2009 22:30
Tak to by me nenapadlo samozrejme jsem predpokladal ze se instalace cestiny po HR smaze tak jako ostatni aktualizace. Opravdu je po istalaci udelat HR... Diky
tomulinek (216)|26.12.2009 19:18
Nu, přátelé, to jsem si na Štěpána naběhl – za žádnou cenu nemohu donutit lokalizační balíček, aby se po hard-resetu aktivoval dotaz na volbu jazyka.
A to i přesto, že mám:
  • správnou verzi ROM (z webu HTC, zkoušel jsem přefleshovat tou samou i z webu Sunnysoftu),[/*]
  • oficiální lokalizační balíček z webu Sunnysoftu tamtéž,[/*]
  • přístroj prodávaný v ČR a s češtinou…[/*]
Je to v háji, jdu na pokus č. 6 (flash ROM, lokalizační balíček, hard-reset).
fido_cz (61)|26.12.2009 19:31
Bojoval jsem s tim uplne stejne, na PC s Vistama jsem to delal nekolikrat a nic. Pak jsem to zkusil na jinem s XP a vse na prvni pokus.
tomulinek (216)|26.12.2009 19:35
No, uz jsem to zkousel na Win 7 i Win Vista. Cili pokud to zase nevyjde, zkusim jeste virtualni Win XP Mode pod Win 7… Blbuvzdorna/spolehliva ta instalace tedy zrovna neni – snad se do toho na vlastni pest hromadne nepusti uzivatele-zacatecnici.

EDIT 1: No, to je fajn – pri hledani jsem nasel hlasku podpory Sunnysoftu „použijte úplně jiné PC s Windows XP 32bit a akce opakujte“. To snad v dobe 64bit. Win 7 nemuze nikdo myslet vazne... ;( Jdu hledat druhy starsi notebook s Win XP 32bit., jelikoz i na dvou novejsich doma mame Visty ci Win 7 64bit.

EDIT 2: Tak, opravdu, funguje snad opravdu jen na Win XP 32bit. (+ na Win 7 32bit. jsem nezkoušel, protože tahle kombinace je opravdu obskurní). Dám upozornění do 1. příspěvku.