Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Úplné vypnutí podsvícení u Touch Pro2

snich (74)|20.12.2009 14:44
Zdravím - víte někdo jak úplně vypnout podsvícení u Touch Pro2 potažmo WM 6.5? za jakoukoliv radu, pomoc, nápad budu vděčen ;)
Pavel Koza (4761)|20.12.2009 23:42
Otázka zní proč by to mělo mít smysl:) Ruku do ohně za to nedám, ale displeje už jsou většinou pouze transmisivní, což znamená, že bez podsvícení prostě nebude nic vidět. Předpokládám, že si nějaká aplikace neporadí s klasickým sleep módem a Vy ji chcete mít puštěnou tak, aby vydržela co nejdéle, je to tak?
snich (74)|21.12.2009 00:12
Záměr je krapet jinej - potřebuju aby na displej bylo vidět pouze z bezprostřední blízkosti. A důvod? říkejme tomu třeba studijní záležitosti :D
Pavel Koza (4761)|21.12.2009 00:36
Aha:) Každopádně na tohle v HTC asi nepomysleli... Takže bohužel neporadím:(
snich (74)|21.12.2009 00:40
možná blbej dotaz ale přecházel jsem na Touch Pro2 z Universala kterej to uměl a dalo se to udělat tak že se dlouho podrželo ON/OFF tlačítko a podsvícení se vypnulo úplně :yes: kdežto u novějších woken se mi nabídne vypnutí zařízení - neexistuje možnost že tomu byl přiřazen jiný key resp. že by se to dalo někde přiřadit na pročku stejně jako to bylo na unim? :oops:
WhiteFaust (5)|23.12.2009 14:54
Ja pouzivam Rhodium taky pro studijni ucely :-) a stačí mít nastavenou klasicky nejnižší hodnotu podscvícení. Řeším to přes aplikaci MyLight, telefon s takto nastaveným minimálním podsvícením není vůbec napadný (profesorka chodila kolem stolu a niceho si nevsimla).

Good luck ;)
snich (74)|30.12.2009 21:11
nechci být rýpavý ale jaký je rozdíl mezi defaultní regulací podsvícení ve WM a tímhle programem? já pozoruju akorát jiné grafické rozhraní ale rozhodně ne možnost stáhnout podsvícení ještě víc než se mi to podaří v nastavení ve woknech :oops: