Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Úplné vypnutí podsvícení u Touch Pro2

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zdravím - víte někdo jak úplně vypnout podsvícení u Touch Pro2 potažmo WM 6.5? za jakoukoliv radu, pomoc, nápad budu vděčen
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Otázka zní proč by to mělo mít smysl Ruku do ohně za to nedám, ale displeje už jsou většinou pouze transmisivní, což znamená, že bez podsvícení prostě nebude nic vidět. Předpokládám, že si nějaká aplikace neporadí s klasickým sleep módem a Vy ji chcete mít puštěnou tak, aby vydržela co nejdéle, je to tak?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Záměr je krapet jinej - potřebuju aby na displej bylo vidět pouze z bezprostřední blízkosti. A důvod? říkejme tomu třeba studijní záležitosti

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Aha Každopádně na tohle v HTC asi nepomysleli... Takže bohužel neporadím

Nováček
    Registrace
    May 2006

možná blbej dotaz ale přecházel jsem na Touch Pro2 z Universala kterej to uměl a dalo se to udělat tak že se dlouho podrželo ON/OFF tlačítko a podsvícení se vypnulo úplně :yes: kdežto u novějších woken se mi nabídne vypnutí zařízení - neexistuje možnost že tomu byl přiřazen jiný key resp. že by se to dalo někde přiřadit na pročku stejně jako to bylo na unim? ops:

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Ja pouzivam Rhodium taky pro studijni ucely :-) a stačí mít nastavenou klasicky nejnižší hodnotu podscvícení. Řeším to přes aplikaci MyLight, telefon s takto nastaveným minimálním podsvícením není vůbec napadný (profesorka chodila kolem stolu a niceho si nevsimla).

Good luck

Nováček
    Registrace
    May 2006

nechci být rýpavý ale jaký je rozdíl mezi defaultní regulací podsvícení ve WM a tímhle programem? já pozoruju akorát jiné grafické rozhraní ale rozhodně ne možnost stáhnout podsvícení ještě víc než se mi to podaří v nastavení ve woknech ops:

Podobná témata

1. Rucne spustanie Touch Flo 3D v Touch Pro2
    Od Bobob v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-06-2009, 21:40
  2. MDA Vario III - vypnuti podsviceni
    Od soto v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 18-04-2008, 15:57
  3. úplné vypnutí Varia pomocí programu
    Od mnehyba_ce4you v sekci Zbývající PPC