Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HD2: Oficiální update pro SD Card Storage Capacity

tomulinek (216)|18.12.2009 17:46
Ke stažení zde: http://www.htc.com/europe/SupportDownload.aspx?p_id=297&cat=0&dl_id=825

[quote]This update for HTC HD2 further extends support of the SD Storage Capability. Taking pictures with your 5 Megapixel lens and dual LED flash can only truly be appreciated at the maximum quality, and now with this update, you will be able to appreciate how much more you can store in your 8GB or more SD Card. [/quote]

Pozor, určeno jen pro verzi foťáku 6.26 a nižší, viz:
[quote]This update is only applicable to Camera versions equal to Version 6.26 (Build 1921.1625), or lower. You can check the Camera Version under HOME > Start Menu > Camera> Settings > Advanced > Page 5> About> Version [/quote]
czbird (334)|18.12.2009 20:11
Ta anketa je trochu mimo - tenhle patch nema s vykonem nic spolecneho.
Pouze opravuje zobrazeni zbyvajiciho poctu snimku v aplikaci Camera, ktere s velkyma SD kartama ukazovalo nesmysly.

Napr. jste meli na karte 10GB free, ale fotak tvrdil, ze muzete nafotit uz jenom 300 fotek.
Carpenter_ce4you (166)|8.1.2010 22:04
tak mohli rovnou pořešit i jinej problém související s kartou...

Když jdu do Nastavení, sekce "Úložiště v telefonu a na kartě SD", ukazuje mi to všechny informace v části "Zařízení", ale dole v části "Karta SD" mám Celkovou/Použitou/Volnou paměť všude 0.00 MB.

Přitom třeba Task Manager ukazuje využití karty normálně (moje karta je 16 GB).