Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Flash v Opere + Baterie v horní liště

Johnny83 (44)|18.12.2009 11:10
1) Mám problém s fixem pro operu, který má zprovoznit flash. Mám ho nainstalovaný, ale pokud na nějaký flash narazím tak se mi zobrazí jen logo flashe, ale nic se neděje.
2) Povolil jsem si zobrazení času v horní liště u všech programů. Zmizela mi ale kvůli tomu informace o stavu baterie. Jak jde prosím vyřešit aby se mi zobrazoval čas + baterie? Teď si mohu vybrat jen jedno nebo druhé.

Nové téma zakládám, protože projít těch 58str. v sekci HTC HD2 (Leo) – zkušenosti, rady, postřehy, dostupnost byl fakt masakr a přidávat další jen zhoršuje přehlednost.
kesu (548)|18.12.2009 18:29
2) najednou to myslím nelze, ale pokud používáš Wktask, tak en má pekný ukazatel jako linku uplne nahoře na displeji. nebo alternativně DCI Battery And Memmory – indikátory baterie a operační paměti.
Johnny83 (44)|19.12.2009 10:37
Tak jsem zkusil ten Wtask, ale úplně mi to rozhodilo celou horní lištu.
Našel jsem ale nakonec jiný, který mi přesně vyhovuje. Zobrazuje jen tenký proužek v horní části PDA a lze si jej i barevně změnit tak, aby to nenarušovalo vzhled úvodní obrazovky. Jmenuje se Batti.
http://www.ziddu.com/download/2145405/Batti.zip.html

Mystix_ce4you (24)|23.12.2009 11:06
1) Mám úplně stejný problém s tím fixem. Youtube sice jsou,ale ty fakt zrovna nepotřebuji, když je na ně utilita. Chtěl bych si pouštět zprávy s Idnes a tak.