Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s buzením

Carpenter_ce4you (166)|18.12.2009 09:17
Je normální, že nastavený budík se ozve jenom jednou nebo dvakrát, pak přestane vyzvánět a nahoře v liště se objeví symbol zvonečku (po rozkliknutí je tam symbol budíku s časem nastaveného buzení a text Připomenutí: Bez podpisu?

Přijde mi divné, že buzení přestane samo od sebe a nikde na displeji není možnost ho třeba posunout o 5 minut, atp.
tortoise (546)|18.12.2009 13:20
Žádné překvapení, to jsou nejnovější Windows Mobile 6.5 na konci roku 2009. Aspoň, až se v půl desáté probudíte a kliknete si na zvoneček, se dozvíte, že jste zaspal.

Řešení je několik: SPB Time, PhoneAlarm (používám a doporučuji, řeší zároveň profily a opakování alarmů) nebo gAlarm. Možná existují i nějaké zadarmo alternativy, ale ty jsem nesháněl, protože PhoneAlarm už mám.

Jinak pokud chcete do systému vrátit zpět možnost odložení notifikací o určitý čas (a ne natvrdo o 5 minut, jak je tomu v defaultu), pak si stáhněte Whores Snooze Options třeba zde. Každopádně problém se zaspaným budíkem tím asi nevyřešíte.

Teď jsem si vzpomněl na jednu bezplatnou možnost, kterou jsem někde viděl doporučovanou (ale osobně jsem nezkoušel): jako zvuk budíku použít co nejdelší a hlasitý soubor, takže ve spojení s jedním opakováním budete mít šanci, že to nezaspíte.
RadekM_ce4you (13)|18.12.2009 18:32
Já mám nejlepší zkušenost s Chronosem, je nejspolehlivější a také velmi uzpůsobitelný soft nejen pro budík, těžší, ale podobně spolehlivé je SK Schema...
motas (3)|18.12.2009 18:52
Je nějaká alternativa, která by se integrovala do Sense? Já zkoušel SPB Time a ten se neintegruje.
babaq (309)|18.12.2009 19:26
gAlarm to s nějakým udělátkem umí, ale nezkoušel jsem to, sice mám gAlarm, ale HTC TouchFlo mě nechává chladným.
Zkusím to najít...

EDIT: tak nějaká informace je tady: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=5096961&postcount=1
motas (3)|18.12.2009 20:46
Já jsem se senze spokojen téměř dokonale. Tenhle hack sice udělá proklik ze senze třeba na SPB Time (na něm jsem to zkoušel), ale nezobrazuje čas buzení na hlavní obrazovce. Přesto díky.
kesu (548)|18.12.2009 23:05
me se gAlarm integroval automaticky
tortoise (546)|19.12.2009 19:27
Mě se gAlarm "integroval" tak, že Sense sice ukazovalo čas budíku, ale při klepnutí na něj se spustilo nastavení klasického Sense budíku.+
kesu (548)|21.12.2009 03:22
jj souhlas, to jsem přesně myslel.