Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ceska ROM pro Touch Pro 2 Rhodium

petross (3)|16.12.2009 23:05
Zdravim, potreboval bych romku do Rhodia z USA. Tedy Ceskou ROM, nemuzu ji nikde najit. Mohl by mi nekdo poradit link??


predem dik!!!
Salik666 (73)|16.12.2009 23:19
Zkus tento link: http://www.sunnysoft.com/htc/
Ten je tedy pro telefony na český trh, ale ať tak nebo tak, budeš si muset udělat HardSPL, protože bez toho tam českou ROM nedostaneš.
Bagr.George (6)|30.12.2009 11:06
Ahoj,
mám problém s instalací češtiny...
Mám Touch Pro 2 z Anglie, udělal jsem:
- HardSPL - bez problémů
- nahrál ROM ze Sunnysoftu 1.86.401.1 - bez problémů
- nahrál Language Localization 1.86.401.1 - bez problémů
- udělal jsem Hrad reset a místo aby mi vyblil výběr jazyka, tak napíše:
Error Install\Windows\HTC_Rhodium_WM65_5in1_EEU_1_86_V06_1.cab , timeout, code=0x99999
a v druhém okýnku
Setup Error Unable to install application. Please update your device ROM to the required version before trying again.

Nejde s tím pak nic dělat, okno je tam pořád, po vypnutí a zapnutí to zase zkouší jako by znovu Hard Reset :-(

Děkuji za rady

rein (104)|30.12.2009 18:29
Ja by som vyskúšal ešte jednu vec.
1.zálohoval by som tie súbory čo lokalizujú ROM(zložka windows), alebo ich niekde zohnal(nieje problém niekde siahnuť)
2.Prefleshoval by som ROM aby som sa zbavil tej hlášky po HR.
3.Manuálne nainštaloval tie .cab súbory čo lokalizujú ROM.
4.SR po inštalácií a mal by sa ti objaviť výber jazyka.
Viem že to nieje práve cesta, ktorá by bola v súlade s licenčnými podmienkami, ale snažím sa poradiť ;)

Nevlastním HD2 ani to nemám ako vyskúšať, ale takto som postupoval na mojom HTC pro1, keď som chcel lokalizovať mojú ofico ROM ešte z obchodu, keď ešte nebola k dispozícii nová ofico ROMka.
Salik666 (73)|31.12.2009 11:51
Taky se mohl ten CAB soubor špatně stáhnout...zkusil bych ho stáhnout ještě jednou...
rein (104)|1.1.2010 20:13
Pokiaľ myslíš tento súbor takto nieje .cab ale .exe ktorá vlastne naflashuje lokalizáciu natvrdo do ROMky;)
Bagr.George (6)|2.1.2010 14:30
Pokoušel jsem se o znovu stažení souboru s lokalizací, to nepomohlo.

Dále tady na fóru jsem stáhl lokalizační soubory (5x cab), ale zřejmě byli z WM 6.1, protože sice nainstalovat šli, hard reset bez problémů, ale pak se Rhodium sekal, nešlo plno věcí spustit (ani nastavení atd.)...

Nakonec jsem nainstaloval 14 denní verzi lokalizace přímo ze stránek Sunnysoftu. Lokalizace je super a když jsem posunul čas o měsíc dopředu tak sice lokalizace píše, když se podívám do nastavení, že demoverze vypršela, ale normálně funguje, nikde neotravuje žádnými hláškami. Jediné co jsem zatím zjistil je, že nefunguje Interwrite klávesnice u té to píše, když ji chci přepnout, že demoverze vypršela... Což mne tedy netrápí, protože používám plnou harwerovou klávesnici.

Jinak vše chodí...