Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: HTC Touch 2: Aktualizace počasí

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

http://www.htc.com/europe/SupportVie...14&news_id=409

Aktualizace pro updaty počasí na zařízení Touch2. Nyní budete znát předpověď v aktuálním místě i bez připojení k 2G nebo 3G síti. Aktualizaci stáhněte, nakopírujte na zařízení a spusťte.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Nu, mezi námi, bylo to jinak. Spustit se to muselo v PC a teprve pak to přes Active Sync přehrálo novou verzi ROM a vyzvalo k SR. Mně je jen divné, že i nadále v momentě, kdy dám aktualizovat počasí, začne být aktivní ikonka datových přenosů a připojí se k síti. Naštěstí je to rychlé. Víc mi vadí, že se po stažení dat komunikace s internetem neukončí a musím ji zastřelit ručně. Počasí aktualizuju raději jen když jsem připojen k PC.
    Nu, problém bude smíš u mě, mám to teprve od pondělí a ještě se mám co učit.
    Předchozí Acer n50 byl moc starej a spousta toho na něm nechtěla fungovat. Touch 2 je zase moc novej a taky na něm nnechodí všechno... Ale to patří jinam.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Aha, tak to se omlouvam, pridaval jsem nekolik updatu a u vsech to bylo jako fix na PDA, tak jsem to zkopiroval i sem...

Podobná témata

1. Aktualizace počasí - data počasí nejsou dostupná
    Od Dušan Mrázek v sekci Touch HD
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-12-2010, 12:28
  2. Aktualizace počasí, quick GPS přes PC?
    Od McBobr_ce4you v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-07-2009, 11:13
  3. TouchFLO 3D - nefunguje aktualizace počasí
    Od flatliners v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 25-10-2008, 16:37
  4. HTC Diamond - aktualizace počasí
    Od karpro v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 29-08-2008, 19:31