Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Plynulosť zobrazovania a sekanie

JanoP (16)|12.12.2009 16:43
Má niekto z vás skúsenosť s rýchlosťou a plynulosťou zobrazovania a spúšťania aplikácii? (prípadný rozdiel medzi čestinou/ang) Na všetkých videách na youtube vyzerá chod prístroja hladučký a bezproblémový. Zamrzlo vám niekedy toto zariadenie? Je lepšie si ponechať pôvodný ang. jazyk?

Čo je podľa vás okrem spomínanej výdrže najväčšie minus HTC HD2?
Pavel Koza (4761)|12.12.2009 16:53
Zatím se mi HD2 nekouslo ani jednou, zato se jednou totálně zbláznil displej - chvíli svítil bíle a všechno bylo maximálně světle růžové, po chvíli zezelenal a byl jak brčál. Pomohly vypnutí...

A pokud jde o připomínky, tak slabá výdrž bohatě stačí:) Je to mizérie, buď se nebudu omezovat a musím nabíjet jak jen to je možné a nebo mi vydrží celý den, ale abych ho měl na občasné použití, na to nemusím kupovat zařízení za 15000 s nejrychlejším procesorem a nejlepším displejem...
tortoise (546)|12.12.2009 21:45
Tak třeba mně, když jsem přidal ke kontaktu PNG fotku a dal uložit, tak se přístroj neuvěřitelně zpomalil na dost dlouhou dobu (snad půl minuty). Zreprodukovatelné. Na druhou stranu šlo o jediný problém tohoto charakteru, reakce jsou prakticky instantní. Například spuštění SmartŘádů s PID trvá tři vteřiny - počítáno od klepnutí prstem na zástupce po naběhnutí obrazovky s možností zadávání vyhledání spojení. Přístroj je opravdu jako blesk.
JanoP (16)|22.12.2009 15:33
Je lepšie pri prvej inštalácii ponechať pôvodný anglický jazyk?, čítal som o nejakých problémoch u Sunnysof (mrznutie s nutnostou reštartovať celý sys. vybratím baterky) Viete to niekto z vás potvrdiť alebo vyvrátiť? (mal som HTC touch HD1 a naozaj mi ang. jazyk bežal hladšie a rýchlejšie, jeden nikdy nevie, alebo 1000 a jeden spôsob od Sunnhysof... ako spackať dobrý phone) Dík.
Johnny83 (44)|22.12.2009 16:35
zatím se mi nestalo ani jedenkrát, že by mi pda zatuhlo nebo nějakým způsobem rozhodilo barvu displeje. měl jsem jedinný problém a to, když jsem nainstaloval balíček, který zruší zámek telefonu při probíhajícím hovoru. to mi telefon samovolně zapínal a vypínal podsvícení. tady pomohl jen HR

zkoušel jsem fungovat i na angličtině a rozdíl v rychlosti jsem proti češtině žádný nepozoroval.

co se týká fotek u kontaktů, tak všechny jsem si uložil ve formátu JPG a žádnou sníženou odezvu nepozoruju, všechno jede pořád stejně rychle.
tomulinek (216)|22.12.2009 18:26
Ke zpomalování: Anglická (WWE) a česká (u mého přístroje původní) ROM mi přijdou obě rychlé subjektivně asi stejně (samozřejmě, „novější“ anglická asi bude o chlup rychlejší, než starší česká, s novou lokalizací zatím nemám osobní zkušenost). Vše je max. plynulé, jediné „seky“ jsem pozoroval po masivním zkoušení aplikací a tweaků. Po HR s novou ROMkou, kdy instaluji jen vyzkoušené, tento problém vůbec nepozoruji. Pokud máte cokoli staršího (starší HTC a další), rychlost je omračující.
EDIT: Jediný problém s pomalostí (obě jazykové verze ROM) vidím při načítání SMS konverzace, když chce člověk hned začít psát – první update to neodstranil. Nejde o nic zásadního, ale alespoň nějaká piha na kráse. ;)

K zamrzávání: Dosud se mi nestalo, že by přístroj zamrzl či se rozhodil displej (viz popsáno výše v příspěvcích). Jedině snad – dvakrát se začal přístroj chovat divně, když jsem experimentoval s aplikacemi nativními pro jiný Win 6.5 komunikátor. Po odinstalování vše OK.

K výdrži: I při běžném intenzivnějším používání mi HD2 vydrželo zatím vždy min. celý den (vč. poslechu MP3 na cestách) a na holičkách mě nenechalo. Pokud se smíříte s nabíjením přes noc, nebál bych se toho. Zázrak to není (výdrž), ale za ten výkon a obrovský displej to stojí. Hlášeny jsou však případy, kdy si uživatelé nainstalují neodladěný software, a pak jim to žere jak mourovaté třeba i přes noc. ;) (Osobně jsem navíc zvyklý mít na noc mód letadlo + používat bezproblémového/klasického task manažera, pouze se zástupcem na domácí stránce.)

K celkovému dojmu: Po asi měsíci užívání bych neměnil. ;)

Vegan (133)|22.12.2009 19:16
Moje dojmy ze zarizenim co se tyce rychlosti je skvela, ale zarizeni se da zahltit. Co se tyce zamrzani tady se mi jiz nekolikrat stalo, ze pristroj zamrzne, kdyz je v rezimu spanku display je cerny a nerosviti se, jen podsvetleni tlacitek se rozsviti na chvili nutnost SW restaru je zarucena :-/. Jednou se mi take stalo, ze pri intenzivnim pouzivani najednou zacaly po display skakat zelene cary az to skoncilo tak, ze pulka displaye zustala zelena a zbytek byla obrazovka systemu, ale pristroj vytuhl.
tortoise (546)|23.12.2009 06:59
Naprosto souhlasím s tomulínkem. Jinak já v noci letadlo nemám a pokles za 8 hodin je o nějakých 5-6%.