Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tarif Data Unlimited

Thomas Tracy (28)|3.8.2004 18:16
Problem-po zaktivovani tohoto tarifu nejde intenet.Na gprs se pripojim-teda alespon to tvrdi pripojeno-ale kdyz se chci dostat na jakoukoliv stranku tak to po chvili napise ze ji nemuze nejit.Programy nä mereni prenesenejch dat ukazujou ze na zacatku prenese 1-2 KB,pak uz ani tuk.Vym ze ta aktivace chvili trva,ale je to den a pul.Byl bych rad kdyby mi nekdo napsal jak ma bejt nastaveny pripojeni-nebo estli v tom neni nejaka zrada-ja proste nevim.Dik
hrtak_ce4you (314)|3.8.2004 18:38
[QUOTE="Thomas Tracy"]Problem-po zaktivovani tohoto tarifu nejde intenet.Na gprs se pripojim-teda alespon to tvrdi pripojeno-ale kdyz se chci dostat na jakoukoliv stranku tak to po chvili napise ze ji nemuze nejit.Programy nä mereni prenesenejch dat ukazujou ze na zacatku prenese 1-2 KB,pak uz ani tuk.Vym ze ta aktivace chvili trva,ale je to den a pul.Byl bych rad kdyby mi nekdo napsal jak ma bejt nastaveny pripojeni-nebo estli v tom neni nejaka zrada-ja proste nevim.Dik[/QUOTE]

smazal se v seznamu pripojeni vsechny ostatni pripojeni nez tokco pouzivas? nemas nastavenou proxy?
jake mas zarizeni a jakou ROM?
Banano (18)|3.8.2004 19:44
[QUOTE="Thomas Tracy"]Problem-po zaktivovani tohoto tarifu nejde intenet.Na gprs se pripojim-teda alespon to tvrdi pripojeno-ale kdyz se chci dostat na jakoukoliv stranku tak to po chvili napise ze ji nemuze nejit.Programy nä mereni prenesenejch dat ukazujou ze na zacatku prenese 1-2 KB,pak uz ani tuk.Vym ze ta aktivace chvili trva,ale je to den a pul.Byl bych rad kdyby mi nekdo napsal jak ma bejt nastaveny pripojeni-nebo estli v tom neni nejaka zrada-ja proste nevim.Dik[/QUOTE]

Pamatuju se ze tohle me na Dataphone I delal IE taky a vubec to nesouviselo s GPRS. Stalo se to kdyz jsem omylem smazal adresar v rootu Conmgr nebo tak nejak a prestal inet fungovat. Tak jsem ho obnovil a zacalo to chodit.
Thomas Tracy (28)|3.8.2004 20:08
V seznamu je jen to moje pripojeni-(pristupovy bod-wap.t-mobile.cz-zkousel sem i gprs.t-mobile.cz-kdyby nahodou),proxy tam nemam-pro jistotu sem uz po hardresetu-to aby byla jistota.Me to normalne chodilo,kdyz sem mel twista.Pak sem si nechal aktivovat tuhle silenost a od ty doby to nechodi.Zkusim zavolat na infolinku t-mobilu,ale moc tomu neverim.

PavelR. (2184)|3.8.2004 20:20
.. APN T-mobilu pro pristup na internet je internet.t-mobile.cz ... V případě, že máš PDA s běžným OS (tedy ne Phone Edition) musíš zadat cely AT string ve tvaru +cgdcont=1,"IP","internet.t-mobile.cz" (viz nastavení zde ...

PavelR.
Thomas Tracy (28)|3.8.2004 20:30
Me jde od prohlizeni stranek na MDA.
Nechodi to ani kdyz tam zadam internet.t-mobile.cz
Pripojm se ale data nelezou-uzasna technicka podpora na kterou sem se ted dovolal mi rekla ze je to chyba v telefonu a ze proste smula. :(
Ted jeste zkusim pripojit PC pomoci MDA-prej je tam nekde ukazatel kvality signalu ci co.

Kdyz mi nabiha MDA:
G32S54
R4.21.00
4.01.16
eXEden_ce4you (811)|3.8.2004 21:30
A spuštění obligátního welcome.exe jsi zkoušel? :)
Thomas Tracy (28)|3.8.2004 21:37
nejde nejde a nejde

Moh by prosim nekdo napsat jak presne ma nastavene MDA na pripojeni k T-mobilu pres GPRS-dik
Thomas Tracy (28)|3.8.2004 21:48
Tak uz to chodi
Najednou-z nicehoz nic - presne v 21.45 se nacetla stranka Seznamu-budu doufat ze byla chyba v signalu nebo tak .
Omlouvam se za zbitecnou diskusi - radsi to cely smazte
Pavel Koza (4761)|4.8.2004 10:33
Nepisete, jak dlouho po aktivaci to prstalo chodit, ale vubec bych se nedivil, kdyby jim chvili trvalo tu zmenu promitnout do systemu...
PavelR. (2184)|4.8.2004 13:06
[QUOTE="Pavel Koza"]Nepisete, jak dlouho po aktivaci to prstalo chodit, ale vubec bych se nedivil, kdyby jim chvili trvalo tu zmenu promitnout do systemu...[/QUOTE]

... tarif Data Unlimited by mel byt funkcni do 6 hodin od aktivace. V mem pripade to trvalo cca 2 hodiny ... :)

PavelR.
Thomas Tracy (28)|4.8.2004 20:04
Mno - u t-mobilu kvuli premene twistu na tarif sem byl v pondeli v poledne-slecna rikala ze nez se to zaktivuje tak to prej muze chvili trvat,mozna az do vecera.Ze to poznam podle toho,ze uz nepujde zjistit jakej mam kredit.To neslo uz asi po hodine.A taky uz nesel net.Zacalo to fungovat az v utery vecer,asi 15 minut po tom co sem se pohadal s infolinkou,kde mi tvrdili ze u nich uz je vse v poradku a ze chyba je mezi zidli a klavesnici-teda mezi rukou a telefonem :)
Kazdopadne uz je to OK a ja si to uzivam