Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Pomalý Diamond 2 i po HR

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Protože vyzkouším kdeco, je mi jasné, že si přístroj časem "zaplácá" registry a tak jsem se odhodlal k HR.
    Osvědčené aplikace jsem měl připravené k instalaci, vše zálohované, tak hurá na to.
    Po úspěšném HR jsem začal nahrávat kontakty a překvapila mě hláška o chybě souboru shell
    Nejsem si jistý, zda to bylo *.dll, že to bylo shell jsem si jistý.

Můj dotaz je následovný: V přístroji mám "balík", který po HR nahraje komplet soft do přístroje a zprovozní jej.
    Je možné, že se poškodí "ten balík" ?
    Myslel jsem si, že ať udělám s přístrojem cokoliv, po HR budu mít vše jako od výrobce - čisté, plně funkční (samozřejmě bez dohraných aplikací)

Teď tedy váhám, co se mohlo stát, že na "čistém" přístroji jsem zahlédl tuto zmiňovanou hlášku.

Dodávám, že vše funguje normálně, zatím jsem nic divného nezaregistroval. Snad je to trochu pomalejší, ale možná je to jen subjektivní pocit ???
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

I po HR semůže někde stát chyba a windows se špatně nainstalovat. Jednou se mi to také stalo.
    Ale pokud je to i po dalšim HR, i bez přídavných programů,hledal bych chybu někde jinde. Jinak to vsázim na ten balík programů.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Pomaly internet
    Od homfuc v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-03-2009, 20:53
  2. Vario a pomalý Internet
    Od Viktor Čistič v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-06-2006, 21:55
  3. Pomalý výpočet trasy
    Od Laca v sekci TomTom