Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Změna defaultního umístění složky DOKUMENTY

Butch_ce4you (73)|3.8.2004 17:54
Dá se někde v registrech nastavit vlastnost složky "My Documents" aby nebyla v paměti MDA ,ale na paměťové kartě ?
eXEden_ce4you (811)|3.8.2004 21:26
Pokud dobře vím, tak nedá (možná někdo, kdo dělá lokalizace, by mě mohl vyvést z omylu) ... jediné, co můžeš, je změnit jméno složky ;) Můžeš si ale vytvořit stejnou složku na SD a synchro (což je asi to, o co ti jde) si dělat ručně :)
Wuffi (1599)|4.8.2004 09:01
V rade aplikaci se nacitaji data ze vsech slozek My Documents - z tech v RAM, na pametove karte, ve Storage... Jestli to chapu, kolegovi by se libilo kdyby to i v pruzkumniku bylo videt takhle sloucene...?
Butch_ce4you (73)|9.8.2004 15:26
[QUOTE="Wuffi"]V rade aplikaci se nacitaji data ze vsech slozek My Documents - z tech v RAM, na pametove karte, ve Storage... Jestli to chapu, kolegovi by se libilo kdyby to i v pruzkumniku bylo videt takhle sloucene...?[/QUOTE]

Jedná se mi o to že soubory ve složce "Pocket PC My Documents" se při synchronizaci ukládají do "device/MyDocuments" takže co třeba při downloadu v compu strčím do Pocket PC My Documents se mi neuloží na kartu,kde mám samozřejmě větší kapacitu ale do paměti MDA.
Wuffi (1599)|9.8.2004 15:31
Aha, to jsi mel rict hned :D Problem se synchronizaci slozek resi (a myslim ze uspesne) aplikace MobSync, jejiz recenzi najdes ZDE...

Snad to pomuze...
Michal Jelínek (220)|11.8.2004 09:00
A jako recenzent i uzivatel v jedne osobe musim rict, ze sem plne spokojen :-)
Butch_ce4you (73)|12.8.2004 11:11
[QUOTE="Wuffi"]Aha, to jsi mel rict hned :D Problem se synchronizaci slozek resi (a myslim ze uspesne) aplikace MobSync, jejiz recenzi najdes ZDE...

Snad to pomuze...[/QUOTE]

Jo...tak vyřešeno,díky....
Zrušil jsem v AS synchronizaci souborů a synchronizuju je přes MobSync = spokojenost :cool:
Wuffi (1599)|12.8.2004 11:15
[QUOTE="Butch"][QUOTE="Wuffi"]Aha, to jsi mel rict hned :D Problem se synchronizaci slozek resi (a myslim ze uspesne) aplikace MobSync, jejiz recenzi najdes ZDE...

Snad to pomuze...[/QUOTE]

Jo...tak vyřešeno,díky....
Zrušil jsem v AS synchronizaci souborů a synchronizuju je přes MobSync = spokojenost :cool: [/QUOTE]

To jsem rad ze Ti to slape! :D
strojvudce (390)|24.3.2005 22:04
Zase se mi PDAčko zbláznilo. Nebo ActiveSync? Již se mi nesynchronizují soubory ve složce MyDocuments, ale v této složce se mi vytvořila složka "Synchronized Files" a teprve soubory v této složce se synchronizují se složkou v PC.:O Vysvětlí mi to někdo? Jo a ještě ve složce MyDocuments je prázdná složka Templates a tu nemůžu žádným způsobem smazat. Prostě nejde.:mad:
Pavel Koza (4761)|25.3.2005 08:54
[QUOTE="strojvudce"]Zase se mi PDAčko zbláznilo. Nebo ActiveSync? Již se mi nesynchronizují soubory ve složce MyDocuments, ale v této složce se mi vytvořila složka "Synchronized Files" a teprve soubory v této složce se synchronizují se složkou v PC.:O Vysvětlí mi to někdo? Jo a ještě ve složce MyDocuments je prázdná složka Templates a tu nemůžu žádným způsobem smazat. Prostě nejde.:mad: [/QUOTE]

A kdyz na PC kouknete do AS na nastaveni synchronizce souboru, je to tam dobre?
strojvudce (390)|25.3.2005 09:22
Jo,jo. Tam byla složka MyDocuments. Tak nevim. Večer mne to naštvalo, tak jsem zkusil přeinstalovat Active Sync, ale teď už se PDAčko přihlásí jen jako HOST a nenabídne vytvoření partnerství. Když ale připojim čistý PDA po HR, tak partnership nabídne, ale po obnovení zálohy zase na mne prdí a stále HOST. Takže HR a nová instalace v PDA.:(( No aspoň se doma nenudím.