Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P535 nová batéria

easton87 (11)|11.12.2009 10:21
caute chcel by som si kupit novu bateriu na mobil ASUS P535

nechcem ho zo ziadneho svk /cze shopu..

proste ebay,ma niekto s tymto uz skusenosti?? ktoru by ste mi odporucili,nenasiel som ziadnu s kapacitou vyssou ako 1300mAH

ak mate nejaku radu,piste.. dakujem ...
vybral som si tieto:
tato vyzera byt prava asus bateria cena je fajn len kapacita 1300mAH

obdobna,ale je lacnejsia a viac pochybujem o jej kvalite

tu som nasiel s kapacitou 2200mAH ,ale tiez pochybujem o jej kvalite

Tu je zasa, 2400mAH , to iste kvalita nemusi byt ohurujuca

Tie posledna dva baterie ,su ale vacsie cize k nim dodavaju aj zadny kryt..inak 2400 mAH moze byt v celku uzitocne...
neviem,niesom nijak zbehli v ebay..tak mi prosim skusenesjis poradte kde robim chybu...
thx

//upraven [code]
permar (552)|11.12.2009 12:10
Nevím zda ty baterie s vyšší kapacitou budou to pravé ořechové. Pokud jsem potřeboval náhradní baterii, tak jsem si pořídil originál od Asusu, koupil jsem ji na www.sil.cz . Baterii s vyšší kapacitou jsem jednou zakopil u Sunnysoftu,ale ta v PDA nefungovala,Asus P535 ji nedetekoval.......
easton87 (11)|11.12.2009 13:56
ano tiez si myslim,ze je asi lepsie kupit novu,lebo tie z vyssou kapacitou su aj hrubsie a to by vyzeralo dost blbo..ta bateria co som v prispevku popisoval ako prvu ,vyzera byt prava a vyjde ma na nejakych 9 eur...
kesu (548)|21.12.2009 03:24
Jak říká kolega permar, kup jen tu ze sil.cz maj tam originální příslušenstvý. kupoval jsem baterii v sunnysoftu a dalších několika obchodech a žádná nefungovala korektně a to všechny byly, nebo aspoň měli být, originální.