Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kalendář nezobrazuje aktualizaci

wepa_ce4you (2)|10.12.2009 09:23
Mám malý problém, při synchronizaci Activsync vše proběhne, nahlásí se i změny v kalendáři ale nikde je nevidím V outlooku je mám, Nokia je klidně zobrazí, jen HTC ne.Při tom maily, úkoly i kontakty jsou synchronizovány normálně. Nevíte co s tím. Dík za radu
mistm (477)|10.12.2009 10:42
kdyz udelas softreset, tak tam ty udalosti jsou? Nemas tam "recurring" (=opakujici se) udalosti? Tem trva nejakou chvili nez se v kalendari zobrazi... zkus chvili pockat.
attila.molnar (21)|10.12.2009 16:00
Mne sa vsetko cez ActiveSync z Outlooku synchronizuje v poriadku, problem je, ked nastavim aktualizaciu priamo z Exchange Servera (2003). Vtedy sa kalendar, ulohy a kontakty nesynchronizuju. ActiveSync hlasi, ze synchronizacia prebieha v poriadku, ale na zariadeni nie su ziadne polozky (okrem posty, ta ide bez problemov).

Viem ze je problem so synchronizaciou so serverom a prakticky aj s Outlookom v pripade kontaktov, ked ma kontakt priradeny obrazok z TouchFlo (obrazok je vacsi ako znesie obrazok v kontakte). ActiveSync vtedy zahlasi chybu, ale len raz, dalsi pokus uz neprebieha vobec, takze kontakt sa viac neaktualizuje.

Po probleme so synchronizaciou cez Exchange Sever som patral po nete, ale ziadne konkretne informacie, ktore by vyriesili problem, som nenasiel. Takze postu mam nastavenu priamo na Exchange server v praci, a kalendar, kontakty a ulohy na Outlook, ktory sa synchronizuje na ten isty Exchange. Maily mam online hned, ten zbytok az ked pridem do prace.