Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 57

Téma: Výdrž baterie - nová baterie ?

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Dobrý den,
    zjistil jsem, že baterie je nedostačující a vydrží max 3 dny a to ani moc na mobilu nedelam ( budik, sms, 2-3 volání ). Lze nějak ušetřit enrgii či koupit lepší baterii ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Jestli vydrží 2-3 dny, tak je to na Windows Mobile zařízení nádhera Já většinou nabíjím denně. Jinak tipy na dlouhou výdrž jsou asi:

1) Co nejnižší intenzitu podsvícení a co nejkratší dobu, kdy se automaticky podsvícení vypne
    2) Co nejkratší dobu, kdy se zařízení při nečinnosti vypne displej
    3) Nepoužívat PUSH email
    4) Minimalizovat WiFi použití
    5) Velký žrout je také foťák

Jinak nevím, jestli je pro D2 lepší baterie, ale pokud ano, většinou je to dost nevzhledné řešení (výrazně stoupne tloušťka zařízení a podobně).

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

3 dni? to sa mi zda za neuveritelne.

som rad ked o 10:00 odpojim od usb a do vecera mi nezdochne bateria.

1) Co nejnižší intenzitu podsvícení a co nejkratší dobu, kdy se automaticky podsvícení vypne
    pouzivam limus wizard - co je svetelne cidlo ktore pracuje lepsie nez to vstavane
    2) Co nejkratší dobu, kdy se zařízení při nečinnosti vypne displej
    mam na 1 min
    3) Nepoužívat PUSH email
    nepouzivam
    4) Minimalizovat WiFi použití
    nepouzivam
    5) Velký žrout je také foťák
    velmi sporadicky.

existuje nieco take ako format baterie? fakt ma stve ta mizerna vydrz.

nemam priamo diamond2 ale klon MDA comp. V

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Jak psal Pavel, o takové výdrži si mnozí z nás můžeme nechat jenom zdát. Tři dny jsou paráda a pochybuju, že tu výdrž nějak dramaticky navýšíš. Jo jasně, můžeš si koupit 1700mAh a udělat z Topazu cihlu )

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

No , s tou 1700mA to není žádnej problém - už druhý měsíc ji používám - rozměry totožné s originálem-a výdrž je zhruba o 30% vyšší oproti originálu /testováno přehráváním vzorku Divx-film Wanted- stále dokola- na W6.5/. Jde o baterii Andida - blíže viz diskuse na XDA. Koupeno přes Ebay , cena s poštovným kolem 150,- , dodací lhůta 3 týdny....

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

mozes poslat link na ebay.
    nasiel som tam len o kapacite 1100 a potom 2700 ktora mi vsak na moje telo sediet nebude. nieje to htc ale mda

nasiel som len nieco taketo, ale podla fotky to vyzera inak. http://cgi.ebay.com/1700mah-Spare-Battery-for-HTC-Dopod-T5353-Diamond-II-2_W0QQitemZ390117025410QQcmdZViewItemQQptZAU_Mobil ePhoneAccessories?hash=item5ad4c96682

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

http://cgi.ebay.com/1700mah-Spare-Battery-for-HTC-Dopod-T5353-Diamond-2-II_W0QQitemZ350263760043QQcmdZViewItemQQptZPDA_Acc essories?hash=item518d58d4ab#shId

a celá diskuse na xda : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=572890

kupoval jsem dvě /máme v rodině dva topazy/ , takže jsem dostal ještě dollar slevu...

P.S.-obě baterie chodí bez problémů , je zajímavé, že výdrž se s počtem cyklů kupodivu mírně zvyšuje /zatím/, ostatně obdobnou zkušenost mají i
    uživatelé na XDA . Jak to bude s životností , netroufám odhadnout,nicméně při té láci to neřeším....

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

dik moc

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

To Greed:
    cit."nasiel som len nieco taketo, ale podla fotky to vyzera inak. http://cgi.ebay.com/1700mah-Spare-Battery-for-HTC-Dopod-T5353-Diamond-II-2_W0QQitemZ390117025410QQcmdZViewItemQQptZAU_Mobil ePhoneAccessories?hash=item5ad4c96682 "

Na té fotce je kompletní balení /blistr/,v němž je baterie vložena v přebalu Andida , s ochranným hologramem a přelepkou na kontaktech /sic!/.Pokud tě zarazilo označení- je anoncována jako náhradní díl /spare part/,nikoli genuine /originál/ . Pokud jde o typ zařízení , pro které je určena,tak platí,že:
    HTC Touch Diamond2=Topaz=T5353=Dopod /varianta pro asijský trh/. Skutečně se není čeho obávat. Jinak další možností je použít originál baterii pro Hero/G3 /1350 mAh/, je nepatrně tlustší, ale nacpat do diamonda2 jde /dle xda fóra/-nevím,nezkoušel jsem--ovšem cena je poněkud jiná,že ...

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

dik za rady uz je objednana, tak si este mesiac pockam

Nováček
    Registrace
    May 2006

Taky obědnávám 1700mAh baterku. Tak doufám že mi nebouchne telefon

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Šance na výbuch je stejná , jako u ostatních /před časem se mi po dvou měsících provozu na dvojnásobek nafoukla draze zaplacená origo baterka v Siemensu M62 -vyměnil jsem za čínu za polovic a telefon s ní chodí už třetím rokem /, rozhodně však podstaně menší, než u originálních baterek Nokia či SE....-nebo HP /to jsou taky pěkný sr....!/

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Také jsem si na eBay objednal tuto baterii, ale už 8.11. jsem zaplatil za baterii, ale stále ještě nepřišla. Trvá to strašně dlouho. Jestli teď před vánocemi je nějaký větší skluz v dodacích dobách, nebo nevím. Mám objednáno ještě několik dalších věcí, ale dodací doba je podobná a nebo mi už začíná připadat, že se to poztrácelo. Oni ty číňani to bohužel posílají obyčejně a tak když to někdo stopí, tak se nic neděje. Zásilky z číny jsou čím dál tím na horší úrovni, než jsem byl zvyklí, začíná mě to pěkně štvát. (

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

neviem mam s cinanmi dobre skusenosti.
    mne poslali tento link o tom ze je pretazena posta.
    http://www2.ebay.com/aw/hk/200911.shtml#2009-11-30164907

zatial sa mi stalo len 2 krat ze sa zasielak stratila a vzdy mi paypal prachy vratil takmer hned po zacati reklamacie

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem dnes tu baterii dostal. Ale že to byla doba ..., ale je tady a už to neřeším. Ale je fakt, že pošty jsou asi před vánocemi přeplněné a že to tak úplně nezvládají, tak jako během roku.
    Baterii jsem dobil, byla na 71%, takže stačilo chvilku na dobití do plného stavu. Je jasné, že to teď bude chtít několikrát nabít a vybít, aby to dosáhlo maximální kapacity.
    Jsem zvědavý na to, jestli se zvedne výdrž.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. vydrž baterie
    Od Clayderman v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-05-2008, 17:03
  2. Baterie výdrž
    Od HUdasp v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-04-2008, 15:48
  3. Výdrž baterie u ROM 1.72 vs. 1.60