Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 57

Téma: Výdrž baterie - nová baterie ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Tak komu se nechce čekat, může si objednat tuto baterii.
    Je to baterie do Hera a má kapacitu 1550 mAh a podle odpovědi e-shopu na můj dotaz půjde i do Diamonda II. Je to sice dražší, zato ji ale máte za pár dní.
    Už ji mám objednanou.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Jak je to s temi bateriemi , jdou tam baterky z Dopodu i z Hera ????

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Psal jsem qwidovi, jak dopadl s baterii z Hera,kterou si objednal, ale zatím ještě neodpověděl.

Nicméně, co jsem vyčetl o značce Cameron Sino (1550mAh baterie pro Hero z odkazu),tak s touto zn.nejsou lidé moc spokojeni (je to cca 50 na 50), debatovalo se o tom na ruzných forech (xda a možná se najde diskuze i tady). Hlavní problém byl, že údajně nedrží napětí a dochází k vypínaní přístroje i když stav baterie ukazuje např.50%. Nebo pak nekvalitní zpracování článků.
    Je to kus od kusu, tak pokud někdo z Vás má s touto zn.dobré zkušenosti, nenadávejte mi.

Necituj předchozí příspěvek. Zbytečná citace smazána. admin

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Pred Cameron Sino varuji,jsou to jedny z nejhorsich baterii.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Objednávku na tu baterii jsem nakonec zrušil, bylo mi řečeno, že aktuálně nebyla skladem ikdyž v e-shopu bylo uvedeno 2 kusy skladem
    Ke kvalitě značky Cameron Sino:
    Musím nesouhlasit s názorem, že jsou to jedny z nejhorších baterií. Kupoval jsem je na Diamond, Raphael, Blackstone a v minulosti i na Diamond 2 (2200 mAH se zadním krytem) a vždy se výdrž zlepšila ůměrně podle jmenovité kapacity. Vypínání před vybitím jsem nezaznamenal ani jednou a to jedu většinou opravdu na doraz.
    Jediné, co můžu vytknou je mizerné zpracování zadního krytu, pokud je dodáván.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Tak dnes mi ta baterie konečně dorazila. Po zformátování dám info, jaká je reálná výdrž.
    Jinak rozměrově je téměř totožná z originální, ale je potřeba lehce přibrousit zadní kryt, protože rozdíl v tloušťce je necelý milimetr.
    Stačí přibrousit jen tu stranu, kde je baterie bliže k okraji těla telefonu (tam kde není stylus).
    Stačí k tomu kousek smirku a 20 minut.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Takže k výdrži baterie :
    Reálná výdrž je cca o 25% lepší. Každý den se starou originální baterií jsem tak tak vydržel do večera, kolem 18 hodiny se už poroučela.
    S 1550mAh mám večer ještě 20 až 30% podle vytížení takže zlepšeni určitě znatelné. Mám Radio 4.49.25.57, ROM X-Treme2.V9.Premium.2.5 a 3G vypnuto (pouze EDGE) pro objektivnější porovnání.

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

takze zistil som ze spotreba sa mi rapidne zlepsila pokial som zdrusil manilu 2.5 (pouzival som romku od NhatHoa) a hodil tam romku nataly s manilou 2.1 ten rozdiel v spotrebe je neuveritelny.

Odhodlal som sa k tomu po tom co som zistil cez memaid ze mi manila furt vyziera procak. vidiet to mozete tu http://www.youtube.com/watch?v=_SNO7dpM2bI

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Tak uz mi taky prisla 1700mAh baterka a dokonce jsem se divil ze i pekne rychle (za cca tyden a neco). Prvni dojmy fakt super ... hezky zabaleny (zapeceteny snurkou), vsude hologramy a kryci folie a baterka padne uplne perfektne ... nic se nemusi hoblovat, pridavat ...
    chtel jsem se jen zeptat - jaky je postup pri prvnim nabiti? Nejdriv uplne vystavit a pak plne nabit nebo obracene?

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

A co výdrž baterie, je to poznat?
    Zhruba o kolik procent?
    A kde jste prosím tuto baterii objednával?

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

K nabíjení,
    napoprvé nabít, vyštavit - to opakovat 3x a pak už jen dobíjet třeba pokud klesne už pod 80%

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

to ramzes
    Na eBay zadej do vyhledávání a zcela jistě najdeš

Zbytečná citace smazána.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

zatim nevim ... nabijel jsem vcera kolem pulnoci a moc si s nim nehral ... a ukazuje to 95%. Jinak zkus na ebayi najit 1700mah Spare Battery for HTC Dopod T5353 Diamond 2 II.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Tak až budeš znáz zhruba výdrž, dej sem prosím vědět.
    Dík moc!!!

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Na Ebay.co.uk jsem baterii našel ihned a bez problémů. Cena $8.99 (£5.61), poštovné do ČR údajně FREE.
    Rád bych si jí také koupil a prodloužil si pohotovostní dobu mého TD2 Ale bohužel nemám žádné zkušenosti s nakupováním na e-bay.

Až budeš vědět o kolik se zvýšila pohotovostní doba s novou baterií, budu rád když se s námi podělíš o zkušenosti.

"Otázka pro všechny"
    Nevíte jak je to s explozema baterií (párkrát jsem o tom četl, prý se jednalo většinou o baterie honga-bonga z tržnice a pod.)? Přeci jen za cca 200Kč to asi nemůže být nic moc extra kvalita.

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. vydrž baterie
    Od Clayderman v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-05-2008, 17:03
  2. Baterie výdrž
    Od HUdasp v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-04-2008, 15:48
  3. Výdrž baterie u ROM 1.72 vs. 1.60