Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HD2 problem pri synchronizaci s outlookem

puppak_ce4you (0)|7.12.2009 16:53
Dobry den, omlouvám se, jestli se to tu už řešilo, ale mám problém při synchronizaci s outlookem na notebooku HP 6510b s Vista Business. Píše mi to: Na serveru byla provedena změna, která vyžaduje novou synchronizaci všech položek v zařízení. Všechny změny vykonané od poslední úspěšné synchronizace budou ztraceny. Chcete pokračovat? Poradíte mi jak se toho zbavit. Vždy mi to přehodí kontakty v položce lide. Kamarád má Cruise a tam mu to v rychlé nabídce kontakty rovnou maže a to i v SPB. Nově přidané číslo se mi neuloží do outlooku. Tento problém není pořád, několik dní mi jde synchronizace normálně a pak mi to napíše tohle. HD2 nespojuji s jiným počítačem. Děkuji za radu.
Lord Mystic (164)|10.12.2009 16:46
občas se mi to stalo když mi spadla synchronizace, ale nejčastěji pokud jsem připojoval více zařízení. možná bych doporučil odebrat všechna mobilní zařízení v počítači a pak to vzít načisto a snažit se nepřerušovat synchornizaci.
puppak_ce4you (0)|16.12.2009 16:18
problém vyřešen přeinstalací notebooku - již není žádný problém a vše funguje jak má. Přeinstalace byla nechtěná :sarcastic: it technikovi se noťas zhroutil při instalaci kerio serveru nebo čehosi podobného :O