Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Měření délky hovorů

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Dobrý den,vlastnim HTC Touch 2.S telefonem jsem velmi spokojen,jen nerozumím jedné aplikaci.Jedná se o měření délky hovoru.
    Přístroj patrně řadí příchozí a odchozí hovory do jedné skupiny,nechce nebo neumí délku hovorů příchozích a odchozích měřit každou skupinu
    zvlášt.Může mi někdo poradit jak na to.
    Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Jo, pravda, v tom je hokej, ale víc mi vadí, že v systému se nikde nemůžu dobrat k přehledu přenesených dat prostřednictvím GPRS, tedy telefonního modulu. Telefon se připojuje v některých případech zcela sám a pak se musí rychle ručábo připojení ukončit. Na to bych si zvykl, ale víc mi vadí, že nevím kolik jsem prososal. Předtím jsem používal PDA Acer n50 a k němu SE k800i, jehož menu mi objem přenesených dat i délku uskutečněných hovorů normálně a bez tajností prozradilo. Tohle je holt hlavně minipočítač a ten telefonní modul je tam jakoby navíc...

Ale v žádným případě si nestěžuju. Jen bych potřeboval po necelém týdnu používání přijít ještě na pár vychytávek.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Nějaký soft na pocitani odeslaných sms?+pocitadlo delky hovorů
    Od Vavroch_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 31-03-2010, 19:21
  2. HTC touch HD - vymazání délky hovorů
    Od mick04_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 31-12-2008, 16:11
  3. počítadlo délky hovorů
    Od J.svoboda v sekci Zbývající zařízení E-TEN