Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s přenosem dat přes BT

Turkey_ce4you (25)|3.12.2009 17:23
Stal jsem se novým a šťastným majitelem HD. Narazil jsem ale na problém při odesílání-přenosu dat přes BT. Když dám "přenést soubor", tak mi vyskočí klasicky v horní části dispeje název toho souboru, pak je takovádělící čára a pod ní poznáka K uskutečnění přenosu vyberte ..... a pak by měla být zase čára a pod čarou by se mely zobrazovat vyhledané zařízení k potvrzení pro přenos. Jenže právě to celé je jakoby schované právě pod tím textem K uskotečnění přenosu.... Nevidím tedy hledání zařízení, jeho název a potvrzení k odeslání. Ať mačkám na displej, kde chci, prostěje to jakoby schované pod popisovou hláškou. Poradí mi prosím někdo, třeba nějakou úpravu v reg. nebo podobně. Nové zařízení se mi hned flaschovat nehce. Díky za nápady
sirup_ce4you (0)|3.12.2009 20:44
zkus jineho klienta, treba resco explorer nebo jak se to jmenuje
Turkey_ce4you (25)|3.12.2009 20:57
Bohužel nevím, co tím máš na mysli. Můžeš to upřesnit? Ale mám obavu, že asi každý mluvíme o něčem jiném, nicméně díky za snahu.
Mildík_oldd (32)|4.12.2009 10:17
Jadná se o chybu v počeštění. Tento problém byl již v minulosti v diskuzi řešen - existuje na to cab po jehož instalaci se chyba odstraní. Je potřeba si najít diskuzní příspěvek k tomuto tématu.
Tento patch je možné stáhnout na těchto stránkách http://www.sunnysoft.cz/faq.php?id=163. Po instalaci a následném restartu PDA, budete moci již korektně vybrat zařízení ze seznamu.
Turkey_ce4you (25)|4.12.2009 18:29
2 Mildík:
Díky moc, už je po problému. :D