Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Po vypnutí displaye nefungují tlačítka

jan_bar (36)|1.12.2009 17:16
Zdar,

po vypnutí podsvícení displaye, podotýkám pouze vypnutí podsvícení, nikoliv uspání, přestanou fungovat veškerá tlačítka včetně podržení pravého pro shutdown. Funguje pouze pravé horní boční tlačítko. Nelze tak např ovládat tlačítky přehrávání MP při vypnutém display.

Vypnout podsvícení lze např. tímhle.

Taky vám to funguje takhle? Dá se s tím něco dělat?

Díky, Honza
Cfontaine (22)|1.12.2009 20:26
Podle mě to bude nějaká chyba v SW, zkus soft reset a když nic, tak hard reset, ten by měl zabrat na 100%, měl jsem podobnej problém s Kaiserem.
jan_bar (36)|1.12.2009 21:18
Díky za radu, SW reset určitě nepomůže a HW reset udělám jen když mi někdo potvrdí, že jemu tlačítka při vypnutém podsvícení fungují. Já se spíš obávám, že to je "vlastnost", se kterou se nedá nic dělat.
Cfontaine (22)|1.12.2009 23:20
to je možný, kámoš si tu omnii zítra kupuje, tak to zkusíme a pak dám vědět. Mám za to, že Pavel Koza ji te´d někdy testoval, zkus se ho zeptat. Čus
Zdenek Malinsky (9781)|2.12.2009 14:05
[quote=Cfontaine] Mám za to, že Pavel Koza ji te´d někdy testoval[/quote]Testuje :)

jan_bar (36)|2.12.2009 23:11
Upřesnění, některá tlačítka přestanou fungovat v některých aplikacích po vypnutí displaye. Volume up/down funguje ve Windows Playeru ale nefunguje v Pocket Playeru. Taktéž nefunguje ani prostřední tlačítko nebo boční tlačítka krom lock/unlock.