Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zamykání mobilu + přehrávání hudby

tom79 (21)|30.11.2009 15:02
Jak odstranit problém, že pokud poslouchám hudbu a uzamkne se mi mobil, přehrávač mi nejde na další písničku, ale dohraje a zkončí. K zamykání používám S2U2. Vím, že si tam můžu nastavit vyjímky, při kterých se displej nezamkne, ale tam bohužel nepřidám nijak to přehrávání z dolní lišty u HTC Sense. A nakonec zablokovat si uzamčení při přehrávání ani v podstatě nechci.
Je nějaký přehrávač, který bude hrát další písničky i v zamčeném stavu (pomocí S2U2) nebo máte tip na jinou aplikaci k uzamykání mobilu, která by nezpůsobovala tohle?
ethan (5)|26.2.2010 15:15
Mám stejný problém a zatím jsem nenašel řešení.
Zapnu přehrávání, vypnu pda pomocí tlačítka vlevo nahoře.
Od té doby nefunguje regulace hlasitosti a po přehrání aktuální skladby přehrávání skončí.
Pokud zamknu telefon přidržením tlačítka položení hovoru, vše funguje, jen hlasitost se mění skokově a ne plynule, což mi vadí.
Zajímavé je, že problém se nevyskytuje pokaždé, ale jen někdy. Nedokázal jsem zatím najít systém, kdy se to děje a kdy ne.
foreveryone (53)|26.2.2010 16:39
ten v sense s těma knihovnama není pro mě moc použitelnej, na mp3 používám nitrogen player v tom je tlačítko power, který vypne display a tlačítka ale přehrávání zůstává, jak na to působí s2u2 nevím, nepoužívám. Tak zkuste.
SG_ce4you (118)|15.3.2010 12:42
k S2U je nejlepší S2P