Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zahřívání baterie při nabíjení.

bagio (338)|29.11.2009 20:54
Zdravím ,při nabíjení a současně rosvíceném přístroji se baterie hodně zahřívá a skoro se vůbec nenabíjí. Dokonce zjišťuji ,že i při dlouhodobém rosvíceném ,třeba při přehrávání videa se baterka zahřívá a to jako dost. Máte stím někdo problémy ? Takže když synchronizuji s pc,tak musím po synchronizaci přístroj zhasnout aby se vůbec nabil a já u toho nestrávil celý den.
Vegan (133)|29.11.2009 21:02
Typoval bych ze USB port ( PC ) a jeho maximalni proudove zatizeni neni schopno zajistit HD2 dost mA jak na nabijeni tak zaply display atd... tzn nejrychleji se HD2 nabiji jasne pres nabijecku jez je schopna dodat vysi nominalni nabijeci proud pri stejnem stabylizovanem nabijecim napeti. Aby HD2 poznalo, ze je na nabijecce jsou zkratovany (v nabijecce ) prostredni dva kontakty ( datove ) na strane MicroUSb conectoru ( krajni jsou pouzivany jako napajeci ) proto tedy se ti z PC nabiji jednak pomaleji, ale take skoro vubec, kdyz na nem pracujes.

Co se tyce zahrivani tento problem mam take s casti ho prisuzuji tomu, ze baterka je v primem kontaktu s hlinikovym krytem jez funguje jako jeji chladic na rozvod tepla a neni tam plast ktery by teplo odizoloval. Nejvic mi zatim HD2 hralo, kdyz jsem stahoval s ftp po wifine mp3 do HD2 na kartu co to dalo ( a moc rychle to teda nejelo ale to je jina pisnicka :) ) to se kryt zahral tak, ze uz i mozna trosku palil, kdyz na nej clovek poradne pritiskl dlan.
bagio (338)|29.11.2009 21:12
Jo,to je přesně ono.Takže to vlastně žádnej problém není :D už jsme dva. Díky za reakci.
kesu (548)|29.11.2009 22:05
Myslím, že jsou na tom všechny HD2 stejne. Hlavne pokud ho mam řipojeny kabelem k notebooku, tak to nabíjí klidně cely odpoledne. V nabíječce je to za chvíli (stolní PC také nabíjí rychleji). Jak už zde bylo řečeno, chce to i vypínat displej.