Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

X500 a padající EDGE + GSM

Majkl007_ce4you (1)|29.11.2009 20:26
Ahoj vsichni,
mam se svym X500 slusny problemek. Uz dlouho se snazim to nejak vyresit sam, ale asi na to nemam.

V momente, kdy se pripojim k netu pred EDGE, tak mi pripojeni funguje, ale po nejake dobe (nekolik minut nebo maximalne par hodin) mi pripojeni spadne a s nim i cele GSM. POmuze jenom reset - nejde ani aktivovat vypnutim flight mode.
U pripojeni to haze ty 2 sipky a pod nima krizek a u GSM ukazatel site s krizkem.

Zkousel sem uz asi 20 ruznych neoficialnich ROM a porad nepomaha. myslim, ze to bude bud nejaky chybejici program nebo naopak prebvyvajici soucast systemu, jenom je otazka jaka. Prosim o kazdy dobry tip. Forum jsem prosel snad cele a nikde sem se nic nedocetl.

diky moc.

Michal
zipro_ce4you (0)|16.2.2011 08:27
Ten samý problém s padající EDGE a GSM pri surfování jsem měl taktéž a zároveň se přepl ,,E-ten-GSM,, do módu letadla a nešel vypnout(mód letadla)-pouze restart pomohl, problém byl odstraněn továrním nastavením, ROMku jsem neměnil (myslim že mám z roku 2007), akorát jsem neinstaloval program MoDaCo NoData - ale nejsem si jist jestli to tím bylo (mám systém Windows Mobile 6, OS 5.2.318 (build 15342.0.0.0)+ spousty prográmků).

Zřejmě to chce hledat best ROM.