Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ebook reader na HD2?

Speedek (8)|29.11.2009 19:51
chtel bych se zeptat jakou aplikaci pouzivate na ebook. Zatim jsem nenarazil na korektne fungujici aplikaci . Diky . Jde mi o listovani stranek
Losos_ce4you (1147)|29.11.2009 20:25
Bez problemu funguje i mobipocket , idealni je allreader (jednoduseji konfigurovatelne ovladani) ....
babaq (309)|29.11.2009 21:04
AlReader, předtím haali reader. Oba z Ruska a oba skvělé.
Speedek (8)|29.11.2009 21:10
a jak davate dalsi stranku v knize ? u hali nebo allreaderu. diky nemuzu to nejak nastavit
babaq (309)|29.11.2009 22:21
U haali a alreader funguje středové tlačítko, což pravda u HD2 neplatí :)
Dá se i tapat po displeji, v několika zónách se dá nastavit co se má při tapnutí stát.
Zabza12 (87)|30.11.2009 09:22
Používám AllReader, který běhá OK. Pro přechod na další/předchozí stránku jsem nastavil na tlačítko hlasitosti.
Nevýhodou je, že je potřeba dávat si pozor na dolní lištu a nesahat na ní. Je tam ta linka ukazující co už máte přečteno, která bohužel funguje i jako posuvník a při chybném dotyku skočí kamkoli v textu. No a na kapacitním displeji není o chybné dotyky zpočátku nouze.
JecminekMaselnik (464)|30.11.2009 14:57
používám iSilo. Zásadní výhodou je možnost ovládat posun stránek ve full screen modu tlačítky volume up a volume down.
czbird (334)|1.12.2009 09:39
A jak se dostanes zpatky z full screen modu? Docela s rozumnym nastavenim iSila na HD2 bojuju :)
Na AllReaderu se mi prave nelibi, ze neumi plynuly posun textu soupanim po displeji jako iSilo, ale jinak je OK.
Losos_ce4you (1147)|1.12.2009 10:27
Ta stavova lista dole jde samozrejme skryt , nemusis ji tam mit pokud ji nechces ... dalsi vec - nikdy jsem to nechtel , ale ted jsem se naucil pouzivat automaticky posuv stranky , allreader to ma hodne vymakany ! Pokud ctu u jidla :-) a automat nejde je idealni tapnuti na display + mam namapovane tlacitka hlasitosti , zaroven se s nimi pak upravuje rychlost posuvu . Zapinani a zastaveni autostrankovani zase tuknutim na display ... super programek . Po letech jsem vymenil mobipocket :-)
JecminekMaselnik (464)|1.12.2009 21:03
z full screen modu se dostanu stiskem klávesy back, překvapivě:-). Pro posun o screen tlačítkama pro ovládání hlasitosti musíš nastavit akci pro "down" na screen dow a pro "up" na screen up. Používám iSilo už dlouho a lepší čtečku (pro mne) jsem nenašel.
Uni (140)|3.12.2009 15:28
Taky se tímhle tématem budu zabývat a vypadá to, že asi tedy allreader, dle diskuse. Ale, 20 babek!:O Kolik stojí obdobně schopný program uzpůsobený na kapacitní LCD, 5 babek, freeware? Pak se divme úspěchu/neúspěch jednotlivých platforem.....:(
babaq (309)|3.12.2009 17:23
Kolikrát taky nic. Na iPhone je těch čteček opravdu hodně, a samé kvalitní.

Holt ty okrajové a ustupující platformy jako WM nejsou pro vývojáře dost atraktivní...
Franky52 (186)|3.12.2009 18:25
iPhone - zní to povědomě, ale stále si nemohu vybavit, jak to vypadá...
czbird (334)|3.12.2009 18:35
[quote=JecminekMaselnik]z full screen modu se dostanu stiskem klávesy back, překvapivě:-). Pro posun o screen tlačítkama pro ovládání hlasitosti musíš nastavit akci pro "down" na screen dow a pro "up" na screen up. Používám iSilo už dlouho a lepší čtečku (pro mne) jsem nenašel.[/quote]

tak to mi moc nefunguje - back button me vyhodi z aktualniho dokumentu do seznamu, ktery ale stale zustava ve full screenu.
volume tlacitka nepouzivam, scrolluju prstem, jak sam potrebuju, coz je podle me nejvetsi vyhoda oproti konkurenci, a jejich namapovani na fullscreen toggle nefunguje - vzdycky se pusti htc volume :(
SG_ce4you (118)|14.3.2010 21:53
http://www.xda-developers.com/windows-mobile/htc-ebook-reader-extracted-to-stand-alone-cab/

a zkoušel někdo toto?
Uni (140)|15.3.2010 00:56
No není to krásné, mít hypermoderní stroj, prakticky nejnovější OS (budeme-li brát buildy, tak WP 6.5 je asi prozatím poslední vydaný build napříš platformami) a je problém mít pitomou čtečku knih s kinetickým ovládáním a uzpůsobením na kapacitní displeje. Pak se nesmíme divit, že jsme s touhle platfotmou tam, kde jsme:-/
hudyss (219)|15.3.2010 09:22
Začal jsem používat reader Freda a jsem spokojen.:yes: