Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problem s displajom

Ragebar (2)|29.11.2009 18:47
Zdravim , pisem tu ohladom svojho problemu .
Mojou nedopatrnostou som si sposobil problem s displejom ....
v nastaveniach som sa omylom dostal do centrovania alebo kalibracii ovladania dotykoveho displeja , telefon mi v tedy zamrzol tak som ho vypol a znovu zapol no po zapnuti mam tie dotykove body uplne rozladene ,napriklad pri zadavani pinkodu zadanie deviatky funguje uplne na najvyssom bode displeja a ostatne "tlacidla" nejde vobec nakliknut .
Skusal som restore , ktory som myslel ze mi pomoze no ta rozladenost ostala, taktiez som vyskusal reset no efekt je rovnaky.
Ak by niekto vedel poradit ako s tymto problemom bol by som velmi vdacny ...
Pavel Koza (4761)|29.11.2009 18:53
Musíte spustit kalibraci displeje. Vzhledem k tomu, v jakem stavu mate zarizeni, to ale bude problem... Mate alespon funkcni synchronizaci? A jste schopen alespon tapnout na leve softwarove tlacitko (uplne dole vlevo, jak tam je kontextova nabidka?
htcjirka (1875)|29.11.2009 19:11
Celkem chyba,ze u TP2 po HR uz ti vlastne nenabehne nabidka kalibrace displeje,pak jsem tady toto neresili.
Ragebar (2)|29.11.2009 19:32
podarilo sa mi dostat do toho kalibrovacieho menu len neviem ako to skutocne funguje ten krizik po jeho naklikavani nejako to menu nechce zmiznut
Pavel Koza (4761)|29.11.2009 19:35
Momentik, proste na nej kliknete, on popojede dal a kdyz vystrida stred + vsechny 4 rohy, tak se zase objevi na stredu?
htcjirka (1875)|29.11.2009 19:43
Presne jak pise Pavel,tady bude chyba v postupu kalibrace.Musis presne kliknout na stred krížku nez odjezdi vsechny rohy a pak tlačítko ok.
Prikladam navic video,protoze ze se stale najde spousta lidi co neumi naklaibrovat displej a klika zmatene po displeji jen ne na krizek.