Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

je nejaka lepsi databaze nez tu co pouziva pocket??

vurmik (145)|3.8.2004 06:12
ze sveho streho psiona jem byl zvyklej si databazi upravit, vytvorit si nove kategorie atd, coz mi zde dost chybi. da se to nekde upravit??

no nebo jestli mate nekdo nejaky dobry program,
- ktery komunikuje s kalendarem, co se tyka svatku a narozeniny,
- daji se upravovat a vytvaret nove kategorie
- a kdyz to bude jeste podporovat vlozeni obrazku k zaznamu, tak by to bylo super a kdyz to bude spolupracovat pak s nejakym zarizenim co ma v sobe i telefon (chci sicasem poridit), tak se vubec nebudu zlobit, ono preci jen pak zas prevadet databaze je desnej pru**r.

no to je pro tuto chvilku asi tak vse. diky za spolpraci.
eXEden_ce4you (811)|3.8.2004 07:28
A jaký databáze máš vlastně na mysli? ;)
vurmik (145)|3.8.2004 09:21
no myslel jsem misto klasickejch kontaktu co je v zakladnim systemu.
eXEden_ce4you (811)|3.8.2004 09:31
[QUOTE="vurmik"]no myslel jsem misto klasickejch kontaktu co je v zakladnim systemu. [/QUOTE]
Pokud se týká lepší správy kontaktů, tak tohle umí Pocket Informant či Agenda Fusion ... Jinak vyhnout se používání interních databází se ti asi nepodaří, protože jsou ve všeobecným užívání od jiných aplikací (včetně PI a AF)...
Na svátky a narozeniny tu na ce4you najdeš taky jeden program :D
vurmik (145)|3.8.2004 09:46
jo na svatky programek od tebe pouzivam, zkousel jsem i tvoji mutaci na sunny, ale nejak mi nevyhovoval, nenasel jsem tam trebas moznost zobrazeni svatnku na xdnu dopredu v podobe cisilek. coz povazuji za dost prijemnou funkci v tve verzi :-)))

nevim jak je mysleno pouziti internich databazi??

jinak diky za typ, zkusim se ve volnem case po nich na netu podivat a prozkoumat je.

eXEden_ce4you (811)|3.8.2004 09:59
[QUOTE="vurmik"]nevim jak je mysleno pouziti internich databazi??[/QUOTE]
Všechny kontakty (stejně tak i úkoly, data kalendáře atd...) jsou uloženy v interní databázi, která se používá celým systémem ...
vurmik (145)|3.8.2004 10:25
daji se tam dodelat nove kategorie??

a pripojovat obrazky??

eXEden_ce4you (811)|3.8.2004 10:36
[QUOTE="vurmik"]daji se tam dodelat nove kategorie??
a pripojovat obrazky??[/QUOTE]
Přístup k těmto databázím je poněkud komplikovaný a neznalý může napáchat velké škody... Přidělat si můžete (i ručně) samozřejmě cokoliv, ale nebudete mít nic, v čem byste si je prohlídnul, protože by to musel samozřejmě podporovat i nějaký SW... Opět odkáži na Pocket Informant či Agendu Fusion (řekl bych, že případné dotazy rád zodpoví PI-AF-guru Milan Švec ;))