Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

reklamace displaye /newton rings/

frenkie71_ce4you (35)|27.11.2009 00:48
Vsem,kterym se povedlo "vysedet" HDcko...
Vzhledem k tomu ,ze jsem na forech nenalezl moc pozitivnich reakci k postoji VSP DATA vuci temto reklamacim,chci se s Vami podelit o moji zkusenost.
Reklamoval jsem olejove skvrny a vymackana tlacitka hlasitosti a oznamuji,ze zavada me byla uznana a vymenen digitizer vcetne displaye....
Za navrat do defaultniho stavu a zamceni pred reklamaci dekuji Tomsoftovi,ktery moje jiz mnou "odepsane"mrtve HD uvedl k zivotu
joker_ta (10)|9.12.2009 16:45
No snažil jsem se nalézt nějaké fórum, kde by byly právě nějaké negativní komentáře na htc SERVIS ve VSP ale moc sem toho nenasel. Kazdopádně newton-ring se opravuje vždy v záruce. Pokud tomu tak není tak je kokot technik :-)
Zdenek Malinsky (9781)|10.12.2009 20:24
DaSheR-CZ (20)|10.2.2010 23:00
presne to same jsem reklamoval take. prekvapila me rychlost reklamace, ale i to, ze mi to uznali. jednak si sem vedom, ze jsem to mozna zmrvil ja sam (mel jsem HD sice v predni kapse, nesedl jsem na nej, ale kdyz jsem si sedl "na bobek", asi jsem HD v kapse nejak "pomuchlal" a prestal reagovat display na dotek).. kdyz uz jsem byl v reklamovani, nahlasil jsem i vymackane spodni tlacitko na ovladani hlasitosti a nechal si udelat od VSP cenovou nabidku na vymenu plastovych krytu (HD mi parkrat upadlo na chodnik a byly promackane a rozdrcene dva rohy a kolem displaye to bylo taky celkem strasny). Se zamykanim HDcka a nahravanim original rokmy sem si nedelal starosti. HD zustalo odemceno a v nem romka od Laurentiuse... :-))) HD bylo z VSP zpet za 9 dni, vymenen digitizer, vymeneny plasty u tlacitka na volume. za vymenu ostatnich mnou zmrvenych plastu jsem zaplatl 342 Kč s DPH. Za ty prachy mam v podstate nove HD, pac plasty jsou nove a poskrabany display je neposkrabany, protoze mi v ramci zaruky vymenili digitizer :-))))) Jedine, co mi neuznali byl nalomeny datovy kabel (u konektoru - jedine, co se znicilo pri beznem pouzivani :-D )


tot ma zkusenost. HTC ma proste kvalitni a rychly servis a za to ja si rad priplatim :-)
DaSheR-CZ (20)|27.2.2010 14:16
tak jeste jeden poznatek k servisu - po navratu ze servisu po oprave vyse popisovaneho problemu nemohu chytat signal pres wifi a gps signal. zda se, ze v servisu spatne namontovali antenky, nebo nevim, cim jinym by to mohlo byt.. :-( takze v pondeli to tam posilam znovu..
htcjirka (1875)|27.2.2010 14:26
Ano,tam je tech zacvaku co se tyce anten 4.Je videt,ze tam je vyborna vystupni kontrola.Je to opravdu dost casto.