Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 28 z 28

Téma: Výměna krytu - HTC Diamond

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Objednával jsem to 2.12.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

htcjirka: ano... lze to vyměnit v domácích podmínkách.... ale pec na sundání to nenahradí, nehledě na to, že jeden špatnej pohyb a pápá pane LCD.
    a když někde vidim jak sou lidi schopný (a hlavně čim) telefon "rozlousknout" a jak pak vypadaj hrany nebo citlivý díly vevnitř.... to je mazec

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od Bucci
    htcjirka: ano... lze to vyměnit v domácích podmínkách.... ale pec na sundání to nenahradí, nehledě na to, že jeden špatnej pohyb a pápá pane LCD.
    a když někde vidim jak sou lidi schopný (a hlavně čim) telefon "rozlousknout" a jak pak vypadaj hrany nebo citlivý díly vevnitř.... to je mazec
    Jak jsem psal drive. Lze to menit doma. Nejvetsi problem je spojeni LCD a touchscreenu, zbytek je hracka. Alespon ve spolupraci se servisnim manualem a pomocnymi videi na youtube. Clovek ma alespon presnejsi predstavu kam sahnout. Rozborku jsem delal 3krat. No nevim me ty dily vypadaji porad stejne. A co je hlavni - funguji.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od Bucci
    Ja si na tom davat zalezet,takze to ze zarizeni bylo rozebirano apod neni na zarizeni znat,zadne orypance nebo jine zniceni,coz se neda rici o nekterych servisech mobilnich zarizeni,kde pracuji "prasata"
    A jak jsem jiz psal,chce to mit nejake zkusenosti a um,neni to jako prestrojovat nokii.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

hmm, tak jsme se pustili do výměny. Bohužel to odnesl displej, který byl tak pevně přilepen k dotykové vrstvě, že prostě zařval ( . Dnes jsem objednal LCD za 44 USD i s dopravou.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak LCD dorazil, byl by někdo ochoten prodat to, čím se lepí lcd k dotykovce? Popřípadě tip, kde se to dá sehnat? Jedná se o nějakou lepící fólii? Díky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Měl bych jen dotaz, zda někdo z vás něměnil samotnej tlačítkovej panel, mám už oloupanou vrchní krycí vrstvu (samozřejmě vlevo nahoře u tlačítka "home"). Na Ebay jsem našel tohle, což vypadá cenově docela zajímavě. Tlačítka fungujou v pohodě, takže se jedná jen o tu vrchní destičku a vzhledovou závadu. Na internetu jsem k tomu bohužel nic nenašel (a že jsem se docela snažil, jen servisní manuál, ve kterým to není) a Diamonda mám už po záruce, při cenách v VSP Data jsem tam radši ani nevolal, na kolik by to vyšlo.
    Dík za každou informaci ;-).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Myslím, že tato "destička" je tam přilepená. Sundat to jde, ale já bych se do toho již po druhé nepouštěl. Středové kolečko jsem nechal původní. Takhle to vypadalo, když jsem to měl rozebraný.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No potěš koště ;-), z tohohole bych možná dokázal složit kukačky, ale telefon už asi ne ... Tomuhle stavu bych se docela rád vyhnul, nejde to bez rozebírání jen nějak "utrhnout" a nalepit nový klávesy? V každým případě ti děkuji za informaci.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Já jsem vyměňoval kompletní kryt. Obávám se však, že jen tak odloupnout, to nepůjde. Tady je nějaké , jak se k tomu dostat.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

To video je super a jak jsem si všim, koresponduje se servisním manuálem, kterej jsem sehnal. Bohužel ani video neřeší pouze rozborku a sborku PCB a jen tý poškrábaný destičky, o kterou mi primárně jde. Řešením by samozřejmě bylo koupit celej tlačítkovej panel i s PCB, ale to už jsme zase cenově trochu jinde, částečně je to zbytečný, protože keypad funguje bez problémů a jde mi v podstatě jen o vizuální stránku věci a hlavně bez kompletního rozebrání a složení Diamondu to nepůjde. A tomu bych se opravdu rád vyhnul. V každým případě ti ale moc děkuji za snahu a kdyby tě náhodou ještě něco napadlo, budu ti velmi povděčen ;-).

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

nevi nekdo nahodou jestli jde zamenit kryt na compact iv s htc diamond??

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Hodo65: Nevim, jestli spravne chapu, ale podle vseho se odlepuje folie, ktera je na tlacitkove desticce. Doporucuju odlepit.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Probíjení krytu u D2??
    Od foreveryone v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 25-12-2009, 13:51
  2. Výměna krytu u Touch HD
    Od underbeat v sekci Touch HD
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-10-2009, 15:15
  3. Qtek 8310,výměna krytu u GSMobile.Proboha to jsou zloději!!!
    Od bagio_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 13-09-2007, 14:13
  4. Vario - vymena krytu ... lze provest ... ?
    Od musashi v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-08-2006, 10:27