Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 28

Téma: Výměna krytu - HTC Diamond

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s výměnou krytu u HTC Diamond? Mám poškrábaný displej a předpokládám, že musím vyměnit Housing HTC Diamond přední dotykový kryt a ne LCD display HTC Diamond. U obou se uvádí NUTNÁ ODBORNÁ MONTÁŽ. Je to opravdu tak komplikované a mám se obrátit přímo na servis? Ještě bych potřeboval vyměnit i spodní část s tlačítky, kde se začala v rohu odlupovat fólie, ale nikde jsem tento díl nenašel.
    Díky za jakloukoliv informaci spojenou s výměnou.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

no co som pocul tak ked sa ti zacne odlupovat ta spodna cast tak to mozes vyreklamovat. ja s tym osobnu skusenost nemam ale niekde tu na fore to bolo preberane a zevraj uznali reklamaciu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

Nakupuji na shop.brando.com - není problém, dobré ceny, fajn přístup k zákazníkovi - řešil jsem i reklamaci (náhradní stylusy k Treu do něj nepasovaly).

Rozličné náhradní díly pro Diamondy jsou zde:
    http://mobile.brando.com/housing_c0670d088?r_keyword=diamond&goto=housing_c 0670d088&shop_by=category&Refine+Search=Search

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak to je hustý, celý kryt za 58 USD. Objednáno a zaplaceno. To jsem zvědav co příjde . Díky za tip :yes:

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

A jak je to tam s dopravou a platbou ? Taky mám kryt už hódně poškozený. A jak složitá bude výměna ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Platbu jsem provedl kartou a dopravu uváděli obyč za 3 USD a nebo nějakou extra za myslím 27 USD. Vybral jsem za 3 USD a stejně mi ji nezapočítali, viz Shipping Fee (Discount Less $3): US$0. Dnes mi přišel email s tracking number, ža balík je na cestě. Co se týče komplikovanosti výměny tak to jsem sám zvědav

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Zdravím. Nerad vám to říkám,ale kryt si nevyměníte...je tam nalepený..také jsem to řešil. Byl jsem se zeptat v servisu a tam mi řekli, že výměna displeje vyjde na několik tisíc..:?

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Ale vymeni,chce to zrucnost a trpelivost.I na diamondovi jsem jiz kryt menil,zabyvam se tim.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

pro htcjirka: Netvrdím, že je to nemožné. Ale pro laika dost obtížné. a čím jsi to lepil?

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Displej je jke krytu lepen vysoce prilnavou a celkem tenkou oboustranoou paskou,tuto pasku mam k dispozici.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od htcjirka
    Displej je jke krytu lepen vysoce prilnavou a celkem tenkou oboustranoou paskou,tuto pasku mam k dispozici.
    JJ. take jsem ji pouzil, ale asi mam horsi model. Ta moje se o cca 1tydnu lehce na jedne strane odlepuje. cernou , ktera je pouzita na stineni mezi touch klavesnici a displayem jsem nepouzil. Nastesti dotykovka drzi spojem s displayem takze zatim problem nemam. Original byl prilepen s dotykovkou a LCD. Jak jste to lepili? Ja to nechal jen na tu oboustranou, ale ta me osobne moc nedrzi. Jinak propojeni dotykovky a LCD si uzijte. Moc easy pro nezrucne to neni a pokus je jen jeden.

Samotnej housing je mozny sehnat za 27dolaru vcetne dopravy. S keypadem bez dotykovky.

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

tak jak si dopadl s tim kompletnim? me se taky libi ta cena i ty fotky? jen me zajima kvalitka??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

kryt zatím nedorazil

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Taky jsem si nechal poslat nové kryty od Branda a akorát mi dnes dorazily poštou. Koukám tady na ně a oproti originálu žádný rozdíl. Vše jak má být. Prostě jako ty originální se všemi detaily

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jak dlouho jim trvalo dodání?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Probíjení krytu u D2??
    Od foreveryone v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 25-12-2009, 13:51
  2. Výměna krytu u Touch HD
    Od underbeat v sekci Touch HD
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-10-2009, 15:15
  3. Qtek 8310,výměna krytu u GSMobile.Proboha to jsou zloději!!!
    Od bagio_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 13-09-2007, 14:13
  4. Vario - vymena krytu ... lze provest ... ?
    Od musashi v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-08-2006, 10:27