Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Stylus pro kapacitní display

Funfly (15)|21.11.2009 17:55
Zdravím, chtěl jsem se pozeptat, jestli
někdo používá speciální stylus
pro kapacitní display a jak je s ním
spokojený.
Popř. jakékoliv info o těchto stylusech
je vítáno.
Díks :)
tomulinek (216)|21.11.2009 19:30
Zkušenosti se stylusem už na těchto fórech byly zmiňovány – zkuste hledat. Sám jsem jeden dříve objednal na DealExtreme.com, nicméně nic moc si od něj neslibuji (cena necelé 3 dolary a poštovné zdarma jsou však pohodové i na test s malou šancí na úspěch).
MilanSu (823)|8.3.2010 15:29
Protože již řadu let používám různé PDA a byl jsem zvyklý na stylus, po zakoupení HD2 jsem také pátral. Vyzkoušel jsem zatím 2 typy, oba dva za moc nestojí, nejlepší je skutečně ovládání prstem.
První můj stylus pro HD2 je DAGI STYLUS koupený v Sunnysoftu (obrázek např. zde. Celkem použitelný, ale spíše na kliky než na tahy, i když při dobré vůli s ním taky jakž takž jdou
Druhý je pak zde. To je naopak naprosté neštěstí. Koncovka je z měkké gumy, takže po displeji vůbec neklouže. Ten je použitelný pouze na kliky (musí se dost přitlačit), táhnout s ním to je jako vzít měkkou gumu a drhnout s ní po skle.

Toť moje zkušenosti, upouštím od shánění stylusu a budu se zdokonalovat v ovládání prsty:)) Snad možná někdy, až se objeví nějaký použitelný.
Haldo (138)|9.3.2010 23:44
Videl som video kde pouzivali antisticky obal. A ono to naozaj funguje :D.

Odkaz na post v threadu Príslušenstvo a doplnky k HTC Touch HD2