Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 46

Téma: Výdrž baterie, případně možnost lepšího akumulátoru

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Jeste k vydrzi. Jaky ma vliv neustale pripojeni k netu, kdyz ale netecou data. Ovlivni to nejak vydrz?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

já bych řek že tim že udržuje připojení tak si neustále ověřuje síť a je to jako když je slabej signál.víc si sahá,víc žere.ale zas pokud data potečou,třeba budeš stahovat tak to bude žrát ještě víc...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Spotreba pri pripojeni "standby" tedy bez aktivniho toku dat je vlastne nulova , prakticky nemeritelna .

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

neaktivní data žerou prakticky neměřitelně. Největší žrout baterie u dat jsou push technologie. Třeba blackberry klient je prakticky neprovozovatelný, pokud chodí více mailů.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Mne vydrz u HD2 mile prekvapila. Rano sem mel 98% . Pres den 3 hovory , cca 25 sms , jeden dil BBT , cca 30 min hry , 30 minut cteni knizky , jedna synchronizace emailu, twitteru po wifi a v 19.00 mam 55% . Nastaveni podsviceni na automatiku.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

to mi zní prostě neuvěřitelně, já jsem při takovém provozu na 10-15-ti! Prosím, zkusili byste někdo změřit, kolik vám "žere" HD2 ve standby modu přes noc? Já tam musím mít nějakého žrouta, za noc bez displeje či čehokoli dalšího, s vypnutými daty, 25% v čoudu.
    Taky mne zajímá, jakou vy se slušnou výdrží máte romku, zda českou nebo anglickou. Děkuji pěkně.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Já jsem na tom stejně,včera sundáno z nabíječky ve 14.00h,poté 3/4 hodiny navigace,1 sms,dva krátké hovory a 5min šťourání se v systému.Večer 21.00 jsem na 20ti procentech.Děkuji,nechci,vracím se k HTC PRO2.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Tak to tam asi opravdu máte nějakého žrouta :-) Já po noci přijdu max o 5% a jinak třeba dnes. Ráno 100% , puštěné stálé připojení přes data, automat-světlo na displej, cca hodinu a půl hovorů, BT puštěné stále - cca dvě hodiny v autě a hovory, cca tři hodiny hraní, kalendáč, instalace soft, foto.... a teď mám stále ještě 28%. Před tím jsem měl HTC HD a tam ta výdrž baterie byla dost podobná, ale jelikož mám foun teprve od středy, tak si myslím, že se výdrž ještě postupně trošku zlepší. Zatím to vždy u všech HTC bylo :-) Ale pravda je, že by lepší výdrž byla fajn!
    P.S. Bacha, navigace žere jako blázen, tak tam bych se moc té spotřebě nedivil.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Včera jsem nabil okolo půlnoci na 100%, poté jsem telefon již nepoužil. V Task manageru mám aktivní jen sms zprávy a běží mi BT ve stavu plné viditelnosti. Ráno v 5:20 jsem měl 82%. 18% ve spánku za 5h 20min mi připadá celkem dost. Na HD mi to sežralo přes noc max. 3-5%. Když vidím, jak tady někteří famózně píší, jak s telefonem dělají psí kusy a sežere jim to pár procent, tak tomu se těžko věří, tím ale neříkám, že by to nebyla pravda. Ono na jednu stranu se těžko u někoho kritizuje něco, za co vyhodil dost chechtáků. Nyní je 13:58, od rána jsem vypnul BT, protelefonoval cca. 20-25min, poslal 3 smsky, občas kouknul na display a párkrát si ťuknul, aby se telefon nenudil a mám 51%. Největší přínos žraní bude asi BT, proto ho nechám vypnutý, k večeru nabiju, aby mi to ke 100% k půlnoci baj voko vyšlo jako včera a ráno kouknu, kolik to sežralo bez BT. Jako druhé podezření mám HTC Dutty Task Manager, četl jsem (XDA), že bylo zpozorováno, že tahle app na HD2ce žere neúnosně baterku. Sice je předčasné dělat unáhlené závěry, mám teprve 3 cykly nabití, takže tomu dám ještě čas, ale zatím jsem nakloněn k tomu, že HD2ka půjde z domu. Jako na další možnost nesmíme zapomenout na radio verzi. Jistě si pamatujete, že na HDčku se našli i verze, které více žrali baterku (myslím 1.13) nebo tak nějak a nehledě na to, že samotné ROM do toho svým způsobem taky trochu mluví.

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

včera sem měl v jedenáct večer 96% a ráno v deset dyž sem vstával bylo tam 92%.ale měl sem přeplej tel na letadlo,když je v síti asi žere o dost víc...

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

HD2 mam 14 dni. Vydrz stejna jako u HD. Mam anglickou ROM (Alza). Po nabiti vecer rano 96%. Pres den volani cca 10 min, internet cca 3 hod. pres GPRS; vecer 55-60 %. V minulosti se mi ale nekolikrat u zarizeni HTC stalo, ze baterie mela podivnou vydrz. Osobne se domnivam ze problem byl v procesu dobijeni.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

jiribar: a myslíš, že se může jednat o vadnou, respektive podivnou baterii nebo o nějaký HW v samotném přístroji (což by bylo horší)?

Jinak po vypnutí BT mi příjde, že kapacita klesá podstatně méně. Dále jsem si všimnul, že když si chvíli hraju (procházím nabídky, koukám na SMSky), tak kapacita také dost klesá. Po cca. 3-4min jen procházení nabídek a vytváření oblíbených položek kleska z 50% na 46%. Myslím si, že kapacitu může více snižovat to neustáĺé překlápění hodin, když se několikrát vracím do výchozí obrazovky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak mám nové poznatky. V 5 ráno mobil na 100%. Nyní mám 86%, což mi příjde slušný. Od rána pár hovorů, 15min Wifi s Facebookem a nějaký ty smsky. Takže u mě se mohlo jednat o dost žravé BT. Jedinou úpravu, kterou jsem dělal, že jsem deaktivoval přetáčení hodin na výchozí obrazovce, což může mít pozitivní výsledek na baterii jen při používání přístroje. Nejen, že mě to neustálé flipování hodin vytáčelo, ale myslím, že to baterce moc nepřidá, když se každou chvíli vracím na výchozí obrazovku.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Konecne som majitelom HD2. A co sa tyka baterky som spokojny. . normalny den, niekolko telefonatov, sms, surfovanie po nete, a mam 79%. Ked to porovnam s kaiserom nevidim rozdiel. .

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Někdo říká ,že to dělá ten Dutyho manager,přes noc zmizelo 13% . Dal jsem ho pryč a přes noc zmizeli 4% . Že by to fakt dělal on ?

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Výdrž baterie - nová baterie ?
    Od MrPierc_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 12:49
  2. PDA a GPS - výdrž baterie
    Od Rumcajs_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 01-11-2008, 16:55
  3. vydrž baterie